PHU POLKON Tadeusz Kondracki

Dodaj |

O firmie

Produkujemy silniki elektryczne o szerokim zakresie mocy, według specyfikacji klienta oraz odpowiadające naszym typom katalogowym, dostarczając je w krótkim czasie. Wiele naszych standardowych silników magazynujemy po to, aby móc szybko dostarczyć Państwu odpowiednią jednostkę. Powierzchnia naszych magazynów oferuje Państwu ogromny skład maszyn różnych typów.

Jesteśmy średnim przedsiębiorstwem zajmującym się techniką napędową. Od ponad 80 lat produkujemy i dostarczamy maszyny elektryczne i transformatory w bardzo krótkich terminach.

Naszym atutem jest jak najszybsza dostawa dużych maszyn elektrycznych – również specjalnych konstrukcji – z magazynów, na których stanie znajduje się ponad 20.000 silników o mocach aż do 10.000 kW. Jakość opracowań inżynieryjnych, doświadczony personel i nowoczesna aparatura obróbcza i kontrolna stanowią podstawę naszej uznanej niezawodności.

Poddajcie Państwo próbie naszą niezawodność, elastyczność i szybkość! Nasz krąg klientów na całym Świecie i duży udział eksportu są świadectwami międzynarodowego uznania naszych usług.

 

Technika

Zakład w Berlinie wraz z ponad 60 doświadczonymi pracownikami, jest przystosowany do szybkiej przebudowy dużych maszyn elektrycznych wg Państwa potrzeb:

– Tokarki 10 t / rozstaw kłów 6 m

– Wyważarki dynamiczne do 3,5 t

– Urządzenia do impregnacji i piece do suszenia do wysokości osi 800 mm

– Nasze stanowisko kontrolne zasilane jest z własnego agregatu spalinowego: 50/60 Hz / AC do 11 kV

– Prąd stały do 1000 V / 2000 A

 

Magazyn

Duży skład magazynów umożliwia szybką dostawę naszych produktów.

Przygotowane dla Państwa czekają: silniki elektryczne wszystkich rodzajów, generatory/ prądnice, transformatory, łącznie ok. 20.000 artykułów.

Nowoczesne zarządzanie magazynami umożliwia w każdym momencie uzyskanie informacji o danych technicznych oraz dokładnym umiejscowieniu każdego silnika, co ułatwia nam przekazanie Państwu dokładnych informacji w wypadkach najtrudniejszych problemów technicznych.

Nasza dobrze zorganizowana logistyka oraz system regałów dla dużych obciążeń umożliwiają pobranie z magazynu dowolnego urządzenia w bardzo krótkim czasie. Również poza typowymi godzinami pracy jak i podczas weekendu istnieje możliwość dotarcia do zasobów naszych składów magazynowych.

Biuro i zakład w Berlinie znajdują się w samym sercu miasta, w dzielnicy Mitte-Tiergarten. Na powierzchni 10.000 m2 realizowane są wszystkie zamówienia.

Dodatkowymi powierzchniami składowymi są 2 kolejne lokalizacje o ponad 13.000 m2 w południowej Brandenburgii. Tam jednak nasi klienci nie odbierają zamówień.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u