“2B” Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Firma 2B powstała w 1996 r. w Nysie. W tym czasie polski rynek w dziedzinie filtrów przemysłowych zdominowany był przez firmy zagraniczne, istniała więc potrzeba wprowadzenia krajowych produktów w tej branży, mogących konkurować z wyrobami renomowanych firm światowych. Jest to w dalszym ciągu celem działania naszej firmy. Na przestrzeni kilku lat działalności wprowadziliśmy kilka typów filtrów samo-oczyszczających się oraz wiele rodzajów filtrów do różnych zastosowań przemysłowych.

Od początku działalności specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji filtrów i systemów filtracyjnych dla wszystkich cieczy, szczególnie wody. Szczególną cechą naszego działania jest wysoka elastyczność oraz zdolność reagowania na nawet, bardzo specyficzne, wymagania naszych klientów. Większość produkowanych przez nas filtrów jest dostosowywana do szczegółowych potrzeb i wymagań użytkownika, są to urządzenia “szyte na miarę”. Wszystkie wytwarzane przez nas urządzenia są owocem naszej myśli technicznej i doświadczenia zdobytego podczas rozwiązywania wielu skomplikowanych i niestandardowych problemów w dziedzinie filtracji i nie tylko. Od samego początku działalności firma nasza rozwija się równomiernie, poszerzając wciąż swą ofertę, zwłaszcza jeżeli chodzi o wyroby własne ale również oferowane wyroby innych firm. Mamy nadzieję, że nasza firma będzie dla Państwa interesującym partnerem czego efektem będą korzyści i satysfakcja dla obu stron.

 

Oferta

Firma 2B oferuje:

Dobór, dostawę i montaż urządzeń do filtracji cieczy dla wielu gałęzi przemysłu.W swojej ofercie posiadamy m.in.:

– filtry do wody przemysłowej i pitnej (także automatyczne, samo-oczyszczające się), o wydajności od kilku l/min do kilku tysięcy m3/h;

– filtry koszowe, świecowe, workowe o szerokim zakresie zastosowań;

– filtry procesowe dla zastosowań specjalnych (wysokie parametry, ciecze agresywne itp.);

– sita zabezpieczające, wyposażenie wymienników jonitowych, łapacze mas jonitowych, sita ssawne, odmulniki i magneto-odmulniki, separatory

– armaturę dla instalacji przemysłowych i komunalnych dla wszystkich branż, szczególnie dla energetyki i przemysłu chemicznego.

Dobór, dostawę i montaż aparatury i urządzeń dla przemysłu chemicznego, energetycznego, petrochemicznego i spożywczego.

Wykonujemy specjalne urządzenia filtracyjne dostosowane do szczególnych wymagań użytkownika. w oparciu zarówno o dokumentację własną, jak i powierzoną.

Wykonujemy układy automatyki przemysłowej dla sterowania procesami w wielu gałęziach przemysłu. Oferta nasza obejmuje zarówno proste układy sterowania, układy pomiarowe, regulacyjne, jak i automatyzację całych obiektów i linii produkcyjnych.

Oferujemy wykonawstwo obiektów “pod klucz” wraz z kompletacją dostaw.

Dostarczamy elementy dla remontów i modernizacji obiegów wodnych, aparatury procesowej oraz innych urządzeń.

Dostarczamy specjalistyczne elementy oraz materiały dla modernizacji, remontów i wykonawstwa urządzeń oraz instalacji przemysłowych.

 

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u