3D Office – sprzedaż i serwis drukarek Szczecin

Dodaj |

O firmie

Szczecin to największe miasto województwa zachodniopomorskiego – to właśnie tutaj działa wiele firm oraz biur, które do codziennej pracy używają profesjonalnych kserokopiarek oraz kas fiskalnych. Są to urządzenia stosowane powszechnie, ponieważ  pozwalają m.in. na szybkie i sprawne drukowanie dokumentów  w wysokiej jakości. Na terenie Szczecina działa firma 3D Office, która do wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz dzierżawą drukarek – znajdujący się w ofercie sprzęt pochodzi od najlepszych producentów, co potwierdzają opinie klientów oraz bardzo dobre recenzje.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

3D Office Szczecin słynie z profesjonalne oraz kompleksowej obsługi. Kontakt z firmą, zarówno telefoniczny jak i mailowy, przebiega niezwykle sprawnie – wynika to z doświadczenia oraz wiedzy posiadanej przez pracowników sklepu. Świetną obsługę docenili klienci firmy, dzięki czemu 3D Office Szczeci może poszczycić się wieloma dobrymi opiniami oraz dużym zainteresowaniem. Serwis drukarek prowadzony jest przez specjalistów. Pracownicy oferują dojazd do klienta oraz naprawę drukarki, wymianę tonerów bądź innych elementów eksploatacyjnych.

serwis Szczecin

Darmowa dostawa oraz ekspresowa wysyłka

Obsługa klienta to nie jedyny element, który wyróżnia firmę 3D Office na tle konkurencji. Warto wspomnieć o promocji dla klientów zamawiających towar o wartości powyżej 199 złotych – wysyłka takich zamówień jest w pełni darmowa, dzięki czemu klienci nie są narażeni na dodatkowe koszty. Wszystkie drukarki, kserokopiarki oraz kasy fiskalne są wysyłane za pośrednictwem kuriera, Poczty Polskiej bądź Paczkomatów. Paczki opuszczają magazyn w ciągu maksymalnie 24 godzin i są kierowane na adres wskazany przez klienta.

24-miesięczna gwarancja sklepu

3D Office Szczecin jako jeden z niewielu sprzedawców daje 2-letnią gwarancję na swoje produkty w przypadku ich wadliwości bądź popsucia. Polityka firmy wynika z troski o długotrwałe relacje z klientami – sukces sklepu wynika z wysokiego poziomu oferowanych usług oraz personalnego podejścia do klienta.

drukarki Szczecin

 

Oferta

tonery Szczecin3D Office Szczecin jako jeden z niewielu sprzedawców daje 2-letnią gwarancję na swoje produkty w przypadku ich wadliwości bądź popsucia. Polityka firmy wynika z troski o długotrwałe relacje z klientami – sukces sklepu wynika z wysokiego poziomu oferowanych usług oraz personalnego podejścia do klienta.

Oferta 3D Office Szczecin jest bardzo różnorodna, co wynika z elastyczności firmy oraz możliwości dostosowania się do potrzeb rynku. W asortymencie znajdziemy następujące produkty:

  • – urządzenia drukujące
  • – drukarki 3D
  • – kasy fiskalne
  • – pieczątki
  • – elementy eksploatacyjne

Wszystkie produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł i wyróżniają się wysoką jakością wykonania. W ramach zabezpieczenia, sprzedawca zapewnia klientom 2-letnią gwarancję na swój sprzęt. 3D Office współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Oprócz sprzedaży, dostępna jest również możliwość dzierżawy drukarek oraz innych sprzętów. Firma prowadzi również serwis drukarek – pracownicy specjalizują się w naprawach różnych modeli oraz wymianie poszczególnych podzespołów.

W ramach działalności firma prowadzi również punkt ksero, który specjalizuje się w drukowaniu oraz kserowaniu materiałów (również w kolorze), bindowaniu itp.  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami oferty.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u