MIKADO

Dodaj |

O NAS

Początki historii naszej firmy sięgają do roku 1999 kiedy to powstało Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “MIKADO”. Od tego momentu firma zajmuje się handlem materiałami budowlanymi i wykończeniowymi takimi jak: okna, drzwi, parapety, żaluzje, karnisze, rolety, pustaki szklane i wiele innych artykułów. Z biegiem lat poszerzaliśmy asortyment firmy i dbaliśmy o uznanie Klientów świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Nasza firma oferuje towary wysokiej jakości oraz świadczy szeroką gamę usług. Staramy się sprostać wymogom rynku i w związku z tym stale szukamy nowych rozwiązań, poszerzamy ofertę.

Nasi Klienci to osoby prywatne, instytucje i firmy z województwa podlaskiego i innych rejonów Polski, a także Klienci zagraniczni z Niemiec, Białorusi, Litwy, Rosji i Ukrainy.

Dysponujemy grupą specjalistów w dziedzinie budownictwa, którzy służą naszym Klientom profesjonalnym doradztwem. Wszelkie prace pomiarowe wykonujemy na nasz koszt. Celem naszej firmy jest maksymalna satysfakcja naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy

Poszukujemy partnerów handlowych:

kabiny, brodziki, baterie

systemy roletowo żaluzjowe

 

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek – piątek  9.30-17.30

sobota 10.00-14.00

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u