A.Witek Anna Witek-Pietroń

Dodaj |

O Firmie

Od ponad 11 lat zajmujemy się sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz: dywanów, wykładzin, firanek i firan, tapet i karniszy.

Od ponad 11 lat zajmujemy się sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz: dywanów, wykładzin, firanek i firan, tapet i karniszy. Nasz sklep zlokalizowany jest w kompleksie Centrum Witek Kraków. W ofercie naszego sklepu w Krakowie znajdą Państwo w szerokim wyborze: dywany (największy wybór w Polsce) , wykładziny, firanki, firany, tapety, karnisze i rolety. Część naszej oferty dostępna jest w naszym sklepie internetowym E-Sklep

 

Oferta

Dywany: W szerokim wyborze oferujemy dywany, także jedwabne, wełniane, wiskozowe, chodniki oraz wykładziny dywanowe i elastyczne PCV. W zakresie naszych usług świadczymy także obszywanie dywanów i wykładzin.

Firanki i firany: W dziale firan i firanek znajdą Państwo imponująca ilość tkanin o bogatej strukturze i kolorystyce. Poprzez organtyny, woale, firanki z kreszu, tiule, batysty, markizety, tergale, siatki, gipiury, żakardy aż do firanek sznurkowych. Dysponujemy także bogactwem zasłon z poliestru, lnu, jedwabiu, taftu, szenilu, kreszu i satyny. W zakresie naszych usług wykonujemy wszelkie i kompleksowe aranżacje okienne, szycie firanek i firan oraz zasłon oraz fachowe doradztwo w domu klienta (pomiary okien, dobór karniszy, firan i zasłon, rolet i przygotowanie projektów).

Karnisze: W naszym sklepie znajdą Państwo największy w Krakowie wybór karniszy i zabezpieczeń przeciwsłonecznych. W ofercie mamy karnisze: metalowe, kute, linkowe, miedziane, mosiężne, ze stali nierdzewnej, z plexi, z kryształowymi końcówkami, drewniane, szyny plastikowe oraz szyny aluminiowe KS-system z możliwością gięcia.

Rolety: Posiadamy Szeroki wybór rolet tekstylnych, winylowych, w kasetach, w prowadnicach, przyklejanych, o różnym stopniu przepuszczalności światła i ciepła, czyszczących powietrze, rzymskich, austriackich, bambusowych, z ozdobnymi falbankami lub obciążnikami, do wszystkich okien dachowych, niepalnych i odpornych na wilgoć.

Tapety: Harmonijnie wkomponowane we wnętrze naszego otoczenia kreują pozytywne nastawienie do życia. Dzięki tapetom można w każdym pokoju stworzyć inną atmosferę, inny świat. Bogata paleta wzornictwa w różnorodnej kolorystyce i fakturze z programu tapet naszej firmy to spełnienie każdego życzenia. W naszym sklepie w Krakowie znajdą Państwo tapety winylowe, papierowe, flizelinowe, tekstylne, jedwabne, flokowane, bambusowe, sizalowe, z włókna Agawy, na flizelinie i do malowania, z kryształkami Svarowskiego.

Zapraszamy gorąco do zapoznania sie z naszą ofertą na terenie sklepu A.Witek w Centrum Witek Kraków oraz z ofertą online w naszym sklepie internetowym E-Sklep

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u