Alarmy, monitoring przemysłowy, instalacje alarmowe, ochrona mienia, zabezpieczenia antywłamaniowe, Szczecin, zachodniopomorskie

“Abra-Service” Elektroniczne Systemy Zabezpieczeń

Dodaj |

O nas

Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Twojego mienia jest wartością, którą szczególnie pragniesz chronić. Od wyboru instalatora systemu alarmowego będzie zależeć, jak będziesz spokojny przez następne długie lata.

Abra Service to setki realizacji, sprawdzony specjalistyczny sprzęt, elastyczność działania. Wszystko dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku zabezpieczeń.

Przykładamy wagę do szczegółów i dbamy o końcowy efekt wizualny. Doceniają to nasi klienci: zarówno indywidualni, jak i instytucje, np. posiadające sale obsługi klienta.

Korzystając z naszych usług dostajesz gwarancję precyzyjnie dobranej do Twoich potrzeb instalacji zabezpieczającej mienie. Możesz liczyć również na wsparcie i poradę w każdym aspekcie jej użytkowania.

 

Oferta

Instalacje Włamania i Napadu

Instalacje elektronicznej sygnalizacji włamania i napadu oparte są na mikroprocesorowych centralach alarmowych i całej gamie czujników najnowszej generacji. Pozwalają dostosować systemy alarmowe do indywidualnych wymagań użytkownika

Instalacje Techniczne

Ich zadaniem jest wykrywanie awarii mi.in. instalacji gazowych, wodnych, zasilania elektrycznego oraz nadzór nad pracą maszyn i urządzeń.

Monitoring

Monitoring polega na bezpośrednim nadzorze danego systemu alarmowego przez wyspecjalizowane firmy ochrony osób i mienia poprzez łącza telefoniczne i/lub radiowe.

Domofony i wideodomofony

Pozwalają rozpoznać osobę przychodzącą. Stosowane są najczęściej w budynkach jedno i wielorodzinnych, obecnie coraz częściej w biurach, urzędach i małych firmach.

Zamki szyfrowe

Umożliwiają dostęp do wybranych pomieszczeń upoważnionym osobom. Pozwalają na dowolne zmiany kodów (np. po zwolnieniu pracownika).

Czytniki kart magnetycznych i zbliżeniowe

Karty magnetyczne i zbliżeniowe wykorzystywane są przeważnie jako przepustki wstępu na teren zakładu, jak również umożliwiają dostęp do wybranych sektorów i pomieszczeń.

Telewizja przemysłowa

Jej zadaniem jest obserwacja i rejestracja zdarzeń określonych obszarów. Współczesne kamery TV przystosowane są do pracy w każdych warunkach: na zewnątrz, w pomieszczeniach lub z ukrycia.

Serwis

Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną naszego sprzętu i usług. Ponadto wykonujemy okresowe przeglądy i konserwacje funkcjonujących już systemów, gwarantując w ten sposób ich nieprzerwane działanie.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u