“ABW Superbruk” Sp. z o.o.

Dodaj |

Historia Firmy

„ABW SUPERBRUK” Sp. z o.o.jest firmą o wieloletnim doświadczeniu w branży związanej z drogownictwem. Od 1992 roku zajmuje się produkcją betonowych elementów wibroprasowanych, a od 1995 roku wykonuje nawierzchnie drogowe z materiałów własnej produkcji. Jesteśmy największym w regionie producentem kostki brukowej. W związku z rosnącym zainteresowaniem wyrobami firmy w 1999 roku dokonano modernizacji zakładu i uruchomiono druga linię produkcyjną, a w 2005 r.trzecią zaś w 2010 r. czwartą. Nowe maszyny wibroprasujące Multimat pochodzą od najlepszego światowego producenta – firmy HESS Group, a system produkcji kontrolowany jest komputerowo, zapewniając pełną powtarzalność parametrów jakościowych.

 

Firma obecnie

“ABW Superbruk” Sp. z o. o. pragnie zaoferować wyroby najwyższej jakości w bogatym wyborze kształtów i kolorów. Mocne, trwałe i odporne. Dzięki komputeryzacji procesów technologicznych, zastosowaniu wysokiej klasy składników i jednoczesnym stałym mikrofalowym kontrolowaniu wilgotności betonu nasz asortyment spełnia normy europejskie.

Duże zainteresowanie i zaufanie “ABW Superbruk” Sp. z o. o. zyskuje dzięki przeprowadzaniu bieżących badań w ramach zakładowej kontroli produkcji przez Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku – Laboratorium drogowe w Kleosinie. W związku z tym wszystkie produkowane materiały betonowe posiadają znak CE i spełniają europejskie normy budowlane.

ABW Superbruk” Sp. z o. o. udziela wieloletniej gwarancji na swoje wyroby, a także świadczy usługi w zakresie układania nawierzchni.

 

 

Produkty

– Kostka Brukowa

– Płytka Chdnikowa

– Krwaężniki

– Korytka

– Obrzeża i Oporniki

– Palisada

– Kostka Krawężnikowa

– Gazon

 

Galeria

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u