“Adex” S.C.

Dodaj |
  • O nas
  • Produkty

Działamy na rynku od 1998 roku.

Pozycja rynkowa została wypracowana dzięki konsekwentnej polityce jakości i rozwoju produktów, otwartości na potrzeby Klientów, elastyczności w zakresie tworzenia nowych rozwiązań oraz odpowiedzialności .

Naszym priorytetem jest dostarczanie mebli metalowych o wysokim poziomie jakości i funkcjonalności, spełniających wymagania Klientów a nawet je przekraczające, również w zakresie rozwiązań nietypowych (nie standardowych, wg indywidualnych potrzeb).

Formalnym wyrazem Naszego zaangażowania jest polityka jakości ukierunkowująca działania rynkowe i produkcyjne Firmy na Klienta.

ADEX oferuje 4 podstawowe grupy mebli socjalnych:

Szafy ubraniowe

Szeroki wybór szaf ubraniowych o szerokości komory od 300 do 400 mm, w wariantach z przegrodą na czystą i brudną odzież, w wariantach na cokole, na nóżkach lub na ławeczce oraz z daszkiem skośnym daje uniwersalne możliwości zagospodarowania szatni pracowniczych.

Specjalny wariant ekonomiczny (seria Su-1041) pozwala na oszczędność miejsca i adresowany jest do małych szatni pracowniczych i szkół.

Szafy ubraniowo-skrytkowe

Szafy posiadają dwa rzędy drzwi i występują w wersji 2, 4 i 6-drzwiowej. Przeznaczone do szatni szkolnych, w wariantach z dodatkowymi kieszeniami na książki lub daszkiem skośnym.

Szafy skrytkowe

Szafy o wielkości skrytki 255 mm (szer.) x 340 mm (wys.) przeznaczone są jako szafki śniadaniowe, podręczne szafki schowkowe lub szafki depozytowe. W przypadku większych wymagań oferujemy szafki multiskrytkowe (>20 skrytek).

Zestawy szatniowe i wrzutniki na odzież

Produkty w tych grupach uwzględniają specyficzne potrzeby związane z funkcjonowaniem szatni i wymianą odzieży roboczej, umożliwiając sprawne gromadzenie brudnej odzieży i dystrybucję czystej odzieży roboczej.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u