Aer Network

Dodaj |

O firmie

Marki
Właściwym kapitałem IU S.A. są jej marki, dlatego dołożyliśmy starań i poczyniliśmy wszelkie niezbędne przygotowania, by każda z nich była silną inwestycją.

AER Network
Moico
Seev

Aer Network – Simply Smart

Marka AER Network oferuje dostęp do Internetu poprzez wykorzystanie technologii radiowej w lokalizacjach, w których połączenie innego rodzaju nie byłoby możliwe. Pozwoliło to na zagospodarowanie rynku normalnie niedostępnego ze względów infrastrukturalnych. Udoskonalenie nadajników pozwoliło zniwelować wahania połączeń – główny dotychczasowy problem Internetu Radiowego, a wynikające z konstrukcji marki naturalne uproszczenie procedur oraz rezygnacja z dodatkowych formalności sprawiło, że AER Network jest brandem zorientowanym w pełni na użytkownika.

Unikalny System Identyfikacji wizualnej został opracowany na bazie konstrukcji marki oraz analizy rynku, dzięki czemu wyróżnia się na tle konkurencji i jest bardzo wyrazisty.

 

Oferta

W Aer Network nie chcemy komplikować. Nasza propozycja to trzy proste rozwiązania, które umożliwiają dostęp do wszystkich usług niezależnie od panujących warunków. Dodatkowo w umowach nie stosujemy lojalek, aby kontakt z nami był zawsze dobrowolny i naturalny. Umowa z AER Network podpisywana jest zawsze na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w każdym momencie jej obowiązywania.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u