Agar Media

Dodaj |

Oferta

Szanowny Kliencie, pragniemy zaproponować Ci nowoczesny i innowacyjny sposób reklamy na zewnętrznym ekranie ledowym, który umieściliśmy przy najbardziej ruchliwej ulicy w Solcu Kujawskim (ul. 23 Stycznia). Na naszym ekranie wyświetlane są dynamiczne spoty reklamowe w czasie rzeczywistym. Chcielibyśmy, aby nasz ekran stał się integralną częścią architektury miejskiej Solca Kujawskiego i przekazywał wszystkim mieszkańcom informację, dotyczące życia gospodarczego, politycznego, rozrywkowego i kulturalnego naszego miasta i regionu.

Co wyróżnia naszą ofertę ?

Wymarzona lokalizacja ekranu:

Miejsce o najwyższej przepustowości zarówno ruchu kołowego, jak i pieszego oraz brak innych obiektów skupiających uwagę kierowców i pieszych.

Wielkość ekranu.

Jego rozmiar pozwoli potencjalnym klientom na oglądanie reklam Państwa produktów lub usług z dużych odległości.

Jakość obrazu

Emisja obrazu na ekranie wizyjnym oparta na technologii diodowej LED, co zapewnia prezentację spotów reklamowych bez zakłóceń w każdych warunkach atmosferycznych.

Skuteczność reklamy

Nowoczesny i bardzo szybki sposób przekazywania informacji alternatywny wobec radia, telewizji, reklam bilboardowych i gazet. Parametry ekranu oraz jego wielkość zdecydowanie wyróżniają go na tle wspomnianych form przekazu.

Konkurencyjna cena

Reklama przedstawiona w takiej formie nie tylko szybko i skutecznie dociera do potencjalnych klientów, ale również koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele niższe niż typowe koszty reklam radiowych , telewizyjnych itp.

Reklama na telebimie już od 150 zł miesięcznie!!!

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy w celu szerszego zapoznania się z naszą ofertą oraz warunkami współpracy.

Adres telebimu:

Solec Kujawski ul. 23 Stycznia 32

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u