Agencja taneczna – jakie usługi można w niej zamówić?

Agencja taneczna dla niektórych osób może być nic niemówiącą nazwą. Czym zajmuje się tego rodzaju firma? Jakie usługi można w niej zamówić?

Organizacja atrakcji na eventy

Głównym zakresem działalności agencji tanecznych jest organizacja różnego rodzaju atrakcji na eventach, takich jak imprezy charytatywne, koncerty, imprezy sylwestrowe itp. Agencja zatrudnia profesjonalnych tancerzy, którzy uświetniają swoimi występami wydarzenia, na jakie zostaną wynajęci. Przykładowo, grupy taneczne mogą przygotowywać choreografię na wielkie imprezy masowe, a soliści mogą tańczyć podczas minimalistycznych koncertów piosenkarzy i piosenkarek jazzowych. Grupy mogą przygotowywać układy różnych tańców – na przykład grupa VOLT, czyli najsłynniejsza w Polsce, uświetnia swoimi występami koncerty gwiazd takich jak Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, czy Beata Kozidrak.

Agencja może przygotować również taneczne show. Show obejmuje przygotowanie oryginalnej choreografii, dopasowanej do charakteru wydarzenia i dopracowanej we wszystkich szczegółach. Tancerze mają własne stroje, są umalowani i uczesani, dzięki czemu show jest imponujące i zapadające w pamięci. Show taneczne może być przygotowane zarówno przez dorosłych tancerzy, jak i przez dzieci, przygotowywane pod czujnym okiem najlepszych choreografów.

W agencji tanecznej można zamówić również występy solistów lub duetów, specjalizujących się w tańcach klasycznych. Ich pokazy mogą uświetnić mniejsze eventy, na przykład imprezy firmowe lub konkursy tańca. Co ważne, każdy z tancerzy specjalizuje się w innym typie tańca, dzięki czemu bez trudu można znaleźć osobę, która zatańczy odpowiedni układ.

Agencja eventowa Warszawa to także usługi choreografów

W agencji eventowej, wyspecjalizowanej w oferowaniu występów tanecznych, można skorzystać z opcji wynajęcia choreografa. W Warszawie może to być między innymi Agustin Egurrola, wybitny tancerz i choreograf, znany z zasiadania w jury programów takich jak You Can Dance i Mam Talent. W agencji można skorzystać także z usług Joanny Szokalskiej, Julii Żytko, Janji Lesar i Katarzyny Mieczkowskiej – każdy z choreografów zdobył uznanie w tanecznym świecie i może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami, potwierdzającymi jego wyjątkowy talent.

Choreografowie pracują również jako instruktorzy tańca, ucząc kroków tańców klasycznych, latynoamerykańskich i nowoczesnych. Instruktorzy uczą, jak poruszać się po parkiecie, zarówno małe grupy, jak i zapraszając do wykonywania prostych układów tanecznych tłumy, biorące udział w różnego rodzaju eventach.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u