“Agrobud-BHP” S.A.

Dodaj |

O Firmie

Firma powstała w 1989 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zarówno w sferze produkcji jak i dystrybucji w okresie minionych lat, zdobyła uznaną pozycję na rynku krajowym i obecnie zalicza się do wiodących w swej branży w Polsce. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów firmy AGROBUD BHP jest uzyskanie certyfikatów na swoje wyroby. W październiku 2001 firma uzyskała certyfikat zarządzania jakością
ISO 9001.

Poza siedzibą główną i zakładem produkcyjnym w miejscowości Ruszów, dysponujemy szeroką i stabilną  siecią sprzedaży opartą o filie handlowe w dużych ośrodkach miejskich kraju: Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Mysłowicach, Łodzi, Włocławku oraz na partnerach handlowych na pozostałym  obszarze Polski.

 Współpracujemy z licznymi renomowanymi polskimi i zagranicznymi kontrahentami z wieloma na zasadzie przedstawicielstwa: PPO Strzelce Opolskie, Fagum-Stomil, JAL-GROUP®, CERVA Export-Import, Feldtmann KG.

Firma „AGROBUD BHP” systematycznie rozszerza profil swojej działalności, a gotowość do podjęcia szeroko pojętej współpracy z krajowymi bądź zagranicznymi partnerami stanowi jeden z jej istotnych elementów.

 

Oferta

AGROBUD BHP S.A. jest producentem odzieży roboczej i ochronnej oraz dystrybutorem środków ochrony pracy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zakładów pracy w dziedzinie BHP oferując: ŚRODKI OCHRONY PRACY, SZKOLENIA BHP, SERWIS SPRZĘTU PPOŻ.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u