Agrotrade Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

AGROTRADE Sp. z o.o. jest firmą handlową działającą na polskim rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Oferujemy szeroki wachlarz surowców i dodatków z przeznaczeniem dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego. W roku 1994 nawiązaliśmy współpracę i zostaliśmy przedstawicielem (obecnie dystrybutorem) firmy Cargill (dawniej Cerestar) – producenta zagęstników skrobiowych, zarówno natywnych jak i modyfikowanych oraz skrobiowych substancji słodzących i wypełniających. Od roku 2002 jesteśmy dystrybutorem firmy Cargill Polska – producenta glutenu pszennego dla przemysłu piekarniczego, a od roku 2003 oferujemy na rynku polskim lecytyny sojowe w proszku i w płynie firmy Cargill NV. W roku 2005 poszerzyliśmy gamę oferowanych przez nas produktów o mąki sojowe dla przemysłu cukierniczego i piekarniczego produkcji firmy Cargill. W 2006 roku w naszej ofercie pojawiły się inne surowce firmy Cargill, takie jak: pektyny cytrusowe oraz trehaloza. Ponadto możemy oferować aromaty spożywcze hiszpańskiej firmy IGH Innovaciones Aromaticas oraz barwniki produkcji firmy Magnil Dye Chem. Od 2007 roku możemy oferować również mąki i grysy kukurydziane z przeznaczeniem do produkcji chrupek, pellet i snaków. Od 2008 roku oferujemy również funkcjonalne produkty zbożowe: preżelowane mąki, otręby i zarodki.

Oferowane przez nas produkty są wykorzystywane we wszystkich gałęziach przemysłu spożywczego, a także w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym.

Biuro naszej firmy znajduje się w Warszawie gdzie umiejscowiony jest również nasz główny magazyn. Drugi nasz magazyn znajduje się w Luboniu pod Poznaniem. Trzeci magazyn znajduje się w Kątach Wrocławskich niedaleko Wrocławia. Ze względu na takie rozmieszczenie miejsc magazynowych jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia naszych klientów z całej Polski.

Dewizą naszej firmy jest profesjonalizm, dokładność i rzetelność, a także maksymalny wysiłek w celu zadowolenia i satysfakcji naszego klienta. Jesteśmy lojalni i otwarci w stosunku do naszych dostawców oraz odbiorców, przez co możemy budować trwałą oraz długookresową współpracę opartą na obopólnym zaufaniu.

Celem naszej firmy jest stałe zwiększanie ilości oferowanych przez nas towarów dla obecnych i nowych klientów, wyjście naprzeciw ich potrzebom, a także utrzymanie oraz stałe podwyższanie poziomu jakości oferowanego przez nas serwisu. Najważniejsza jest satysfakcja naszych partnerów.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u