Alarmtech Polska Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

Alarmtech Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą elektroniczną zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą elektronicznych systemów zabezpieczeń. Asortyment produktów obejmuje detektory, czujniki alarmowe, moduły systemowe w technologii agentowych systemów roju (ASR, SAS) oraz inteligentne zasilacze z funkcją ViP. Przeważającą część produkcji spółka sprzedaje do krajów Unii Europejskiej. Wiele z naszych produktów uzyskało atesty TECHOM, VdS, INCERT oraz innych europejskich biur certyfikacyjnych.

Alarmtech Polska, Gdańsk

Produkcja prowadzona jest w siedzibie spółki w Gniewie. Spółka posiada oddział w Gdańsku, w którym mieszczą się działy projektowania i sprzedaży.

Przyjęta przez nas strategia pełnej integracji procesu produkcyjnego obejmuje wszystkie jego etapy, od projektu poprzez wytwarzanie i testy, aż do dostawy klientowi. Wynikiem ustawicznego inwestowania w nowe technologie są w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne z wbudowanym procesem kontroli statystycznej i 100% testowaniem.

W 2005 r. spółka wdrożyła system jakości oparty na wymaganiach normy EN ISO 9001:2000 – “Systemy Zarządzania Jakością – Wymagania”, na który otrzymała certyfikat w zakresie projektowania i produkcji elektronicznych systemów zabezpieczeń, nr NC-1284. W 2009 r. spółka dostosowała system zarządzania jakością do wymagań normy EN ISO 9001:2008 i rozszerzyła systemem zarządzania o wymagania środowiskowe zdefiniowane w normie EN ISO14001:2004  “Systemy zarządzania środowiskowego – Wymagania i wytyczne stosowania”, a na ich bazie oraz na wymaganiach systemu jakościowego wdrożyła i utrzymuje Zintegrowany System Zarządzania.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u