ALFAsystem

Dodaj |

ALFAsystem to legnickie biuro doradztwa rachunkowośći, które na lokalnym rynku działa i rozwija się już od 16 lat. Firma w tym czasie profesjonalnie obsłużyła setki klientów, na chwilę obecną stan obsługiwanych firm to 150 w tym samym czasie. Firmy, które zlecają wykonywanie usług rachunkowych oraz księgowych to małe, średnie a także duże spółki, które potrzebują specjalisty w zakresie rozliczania finansów.

Biuro doradztwa rachunkowości ALFAsystem zajmuje się również zagranicznymi spółkami, w chwili obecnej z firmowej witryny wygodnie mogą skorzystać osoby rozmawiające w kilku europejskich językach – strona została w pełni przetłumaczona, tak aby spełnić ich potrzeby.

Nad całością prac związanych z rozliczeniami finansowymi czuwa oprogramowanie komputerowe Symfonia, które zapewnia wysoką wydajność, mnóstwo złożonych funkcji usprawniających pracę biura, jest również niezawodne jeśli chodzi o terminowość oraz rzetelność. Biuro ALFAsystem posiada rozliczne certyfikaty oraz wyróżnienia. Na witrynie firmowej dostępne są również referencje, które świadczą o niezawodności firmy oraz jej wysokim profesjonalizmie. Bezpiecznym będzie stwierdzenie, iż ALFAsystem to dobre biuro rachunkowe. Wszelkie informacje na temat pełnej oferty firmy znajdują się na stronie internetowej.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u