Alltrim Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

Firma ALLTRIM działa na rynku usług teleinformatycznych od 1998 roku. Od początku działalność została ukierunkowana na obsługę przedsiębiorstw branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Praktyczna znajomość problemów umożliwia zaproponowanie Państwu właściwych narzędzi. Specyfika branży wymaga doboru odpowiednich systemów poprzedzonego analizą potrzeb i oczekiwań.

To co wyróżnia nas spośród wielu firm oferujących oprogramowanie hotelowe i gastronomiczne, to ścisła specjalizacja oraz nabyte, na przestrzeni kilku lat, doświadczenie.

 

Oferta

Wśród naszych klientów znajdują się firmy zlokalizowane zarówno w Wielkopolsce jak i na terenie całego kraju.

Technologie dotykowe.
Specjalizujemy w dostarczaniu i integracji technologii dotykowych z urządzeniami typu: monitory, kioski internetowe, infokioski, odtwarzacze multimedialne, tablice informacyjne, itp.

Firma Alltrim posiada autoryzację NEC Display Solutions oraz Samsung Electronic Polska.
Jako jeden z niewielu dealerów w Polsce specjalizujemy się w technologiach dotykowych.
Naszymi klientami są zarówno użytkownicy końcowi jak i pośrednicy, w tym agencje reklamowe.

Informatyzacja hoteli i restauracji.
Instalujemy i wdrażamy informatyczne systemy obsługi hotelu i gastronomii.
Z naszych usług korzystają hotele i obiekty gastronomiczne a także przedsiębiorstwa innych branż, oczekujące pełnego i kompleksowego wsparcia informatycznego z całego kraju.

Sprzęt komputerowy.
Oprócz standardowego sprzętu komputerowego dostarczamy zintegrowane terminale dotykowe POS do punktów sprzedaży, oraz urządzenia zwiększające funkcjonalność przyjętych rozwiązań, takie jak: czytniki kart, drukarki bonowe, drukarki i kasy fiskalne, liczniki napoi, systemy komunikacji pomiędzy kuchnią i kelnerami.

Sieci teleinformatyczne.
Budujemy lokalne sieci komputerowe, przewodowe i bezprzewodowe sieci teleinformatyczne, systemy sygnalizacji alarmowej włamania i napadu, system telewizji dozorowanej i inne.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u