AŁMI Karmeks

Dodaj |

O FIRMIE

Karmeks to wiodący producent pokarmów dla ryb akwariowych i hodowlanych oraz przynęt wędkarskich. Historia firmy sięga 1992 roku. Wówczas jedynym obszarem działalności firmy była sprzedaż pokarmów żywych i suszonych przeznaczonych dla ryb akwariowych.

Wkrótce potem – jako pionier na polskim rynku – firma decyduje się na wprowadzenie na rynek pokarmów w postaci mrożonej. Powstaje pierwsza linia produkcyjna, firma zdobywa coraz większy rynek zbytu i rejestruje swój znak towarowy.

Dzięki nieustannej dbałości o wysoką jakość produkowanych pokarmów, a także systematycznie rozszerzanej palecie oferowanych produktów firma zdobyła zaufanie szerokiego grona odbiorców, a marka Karmeks© stała się rozpoznawana tak w Polsce, jak i za granicą.

Dzisiaj Karmeks to marka znana wszystkim większym producentom z branży zoologicznej. To również nowocześnie zarządzana i dynamicznie rozwijająca się firma, z intensywnie zwiększającym się potencjałem produkcyjnym.

 

OFERTA

Produkty Karmeksu niezmiennie cechuje wysoka jakość – a jej utrzymanie jest naszym priorytetem. Decydując się na nasze pokarmy masz pewność, że wybierasz świeżą, wysokiej jakości karmę, która jest smaczna i bezpieczna dla Twoich ryb.

Cechuje je również korzystna cena i wygodne opakowanie. Oferujemy pokarmy w opakowaniach różnej wielkości, aby zaspokoić potrzeby zarówno małych, jak i dużych hodowców.

Karmeks oferuje:

pokarmy mrożone 100g (blister),

pokarmy mrożone 500g (tafle),

pokarmy suszone,

przynęty wędkarskie,

pokarmy żywe.

 

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u