Alta Lingustic

Dodaj |

O Firmie

Alta Linguistic – wrocławska szkoła językowa, która powstała na skutek filologicznych pasji oraz sukcesów pedagogicznych i lingwistycznych.

Misją pracowników szkoły Alta Linguistic jest szybka oraz skuteczna nauka języka obcego. Uzyskiwane jest to poprzez naukę metodą Direct, która uważana jest za najskuteczniejszą w nauce konwersacji.

Głównym założeniem metody Direct jest to, że uczestnicy kursu porozumiewają się ze sobą tylko i wyłącznie w języku docelowym.

 

Oferta

Szkoła językowa Alta Linguistic oferuje profesjonalne kursy języków obcych, które mogą odbywać się w dwóch formach – stacjonarnej oraz on-line.

Kursy stacjonarne prowadzone są w grupach metodą Direct, która uważana jest za najskuteczniejszą metodę nauki języka obcego. Uczestnik na podstawie testu kwalifikacyjnego przydzielany jest do odpowiednej grupy, która nigdy nie przekracza 8 osób.

Szkoła Alta Linguistic oferuje kursy z 8 języków – angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, japońskiego oraz polskiego dla osób zza granicy.

Istotnym punktem w ofercie Alta Linguistic jest Mała Lingua, czyli szkoła języków obcych dla dzieci, które to podzielone są na 3 grupy ze względu na wiek.

Pierwszą grupą jest Nichola’s Little Starters, w której znajdują się dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Druga grupa to Alice’s Juniors, do której należą dzieci 9 letnie. Ostatnią grupą jest Early Teens, czyli dzieci od 10 do 12 lat.

 
 

 

 

 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u