“Altrad – Prymat” Spółka z o.o.

Dodaj |

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku. Od roku 2000 działamy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Naszym właścicielem jest spółka ALTRAD-Mostostal – największy w Polsce producent rusztowań i szalunków

Oprócz sprzedaży i dzierżawy tych właśnie produktów jesteśmy jednym z największych dostawców artykułów i urządzeń technicznych dla przedsiębiorstw przemysłowych.

Kompleksowo wyposażamy magazyny, zaplecza socjalne, wydziały produkcyjne, warsztaty i place budów.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest profesjonalna i kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży i wynajmu rusztowań a także innych artykułów budowlanych. W swojej ofercie sprzedażowej posiadamy: rusztowania budowlane: rusztowania fasadowe, rusztowania modułowe, rusztowania przejezdne, szalunki: szalunki ścienne, podpory stropowe, ogrodzenia tymczasowe: ogrodzenia ażurowe, ogrodzenia pełne, bariery zaporowe, oraz : zsypy do gruzu, wciągarki i windy budowlane, drabiny przemysłowe, drabiny aluminiowe, podnośniki oraz inne urządzenia. Naszym klientom proponujemy również wszystko to, co niezbędne do wynajmu, montażu, demontażu, transportu oraz eksploatacji rusztowania budowlanego.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie tak, byśmy w maksymalny sposób mogli zaspokoić jego potrzeby. Na życzenie Państwa przygotujemy ofertę, wykonamy pomiar obiektu, przedstawimy wycenę, dostarczymy rusztowania na miejsce. Nasz sprzęt sprawdza się na najtrudniejszych budowach i czasami w ekstremalnych warunkach. Wszystkie oferowane przez nas wyroby posiadają certyfikaty na znak bezpieczeństwa B wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie oraz dopuszczenia do stosowania na rynku polskim.

Meble metalowe, meble socjalne

Kompleksowe wyposażenie magazynów, warsztatów czy pomieszczeń socjalnych jest sprawą niezwykle ważną. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania znacznie ułatwiają codzienną pracę, podnosząc jej efektywność, dlatego drugą ważną dziedziną naszej działalności jest wyposażanie przemysłu. Zajmujemy się zagospodarowaniem zarówno przestrzeni biurowej, warsztatów, magazynów, jak również szkół, basenów i szatni. W naszej atrakcyjnej ofercie, jaką mamy przyjemność Państwu zaprezentować znajdziecie m.in. wysokiej klasy meble metalowe oraz meble socjalne. Dostępne u nas meble metalowe obejmuja takie produkty, jak szafki socjalne, szafy ubraniowe, krzesła produkcyjne i meble warsztatowe. Biurowe meble metalowe umożliwią Państwu funkcjonalne, nowoczesne i praktyczne wyposażenie biura. Oferowane meble socjalne to wysokiej klasy produkty wykonane z blachy stalowej i zabezpieczone przed korozją. W naszym asortymencie można znaleźć również regały metalowe, skrzyniopalety plastikowe i metalowe, wózki schodowe i paletowe. Tylko u nas wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami.

Serdecznie zapraszamy!


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u