Choinki Świąteczne, Akcesoria, Drewno Profilowane - Wrocław

“Amex” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Anna Leszczewska

Dodaj |

O Firmie

Firma Amex to rodzinne przedsiębiorstwo założone w 1992 roku Od początku istnienia zajmujemy się kompleksowo projektowaniem, wyposażeniem i pielęgnacją ogrodów.

Ogrody to nasza pasja, ale interesuje nas również najbliższe otoczenie  człowieka: dom, mieszkanie, balkon, taras …

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą działalność o bogatą ofertę handlową wyrobów z drewna profilowanego najwyższej jakości.

W okresie przedświątecznym sprzedajemy naturalne choinki bożonarodzeniowe z własnych plantacji oraz importowane z krajów Europy Zachodniej.

Dla odbiorców hurtowych oferujemy cały program do sprzedaży choinek: atrakcyjne drzewka, siatkę i urządzenia do pakowania choinek oraz stojaki choinkowe.

Zapraszamy do współpracy!

 

Oferta

Choinki Świąteczne, Akcesoria

Od 1997 roku nasza firma importuje z Danii i Niemiec żywe choinki cięte. Naszym podstawowym asortymentem jest jodła kaukaska (Abies Nordmanniana).

Z każdym rokiem przybywa nam zadowolonych klientów, kupujących u nas nie tylko choinki, lecz także akcesoria z tym związane: siatkę i urządzenia do pakowania choinek oraz stojaki choinkowe.

To dzięki naszym Klientom nasza oferta jest coraz większa i coraz bardziej atrakcyjna.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – dopasowujemy do potrzeb klienta.

Drewno Profilowane

Od kilku lat nasza firma importuje z Europy Zachodniej drewno profilowane dla budownictwa. Naszymi odbiorcami są hurtownie i sklepy z artykułami budowlanymi oraz developerzy i klienci indywidualni.

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko produkty ekologiczne, o najwyższej jakości i pięknym wzornictwie.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u