Amsort Sp. z o. o.

Dodaj |

O firmie

Firma AMSORT istnieje od 1993 roku (wcześniej pod nazwą DERCO). Od tego czasu uzyskała pozycję czołowej firmy dostarczającej kompletne systemy transportujące oraz szeroki zakres części do przenośników.

Obszary naszej działalności to:

Kompletne systemy przenośnikowe

Zrealizowaliśmy szereg ambitnych projektów dla największych firm produkcyjnych i logistycznych. Nasze systemy przenośnikowe zlokalizowane są nie tylko na terenie całej Polski, ale także za granicą: od Portugalii, przez m.in. Francję i Czechy, aż po Chiny. Przy realizacji korzystamy z własnych autorskich technologii, które spotykają się z uznaniem ekspertów (Złoty Medal MTP, tytuł Mazowieckiej Firmy Roku), jak i ze sprawdzonych rozwiązań czołowych europejskich producentów.

Części i akcesoria do przenośników

Posiadamy w ofercie szeroki zakres akcesoriów i elementów konstrukcyjnych do przenośników. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi na świecie dostawcami jak np. Itoh-Denki, Ammeraal Beltech, Uni-chains, Mink Bürsten czy Anderstorps Transportband. Ten dział naszej firmy obejmuje także bardzo atrakcyjne cenowo usługi serwisowe.

AMSORT pracuje w oparciu o system EN ISO 9001-2000 oraz posiada tytuł Solidna Firma. O naszych wysokich kompetencjach świadczy szerokie grono zadowolonych klientów.

 Zapraszamy Państwa do zostania jednym z nich!

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u