“ANB” Sp. z o.o.

Dodaj |

O NAS

Moglibyśmy napisać, że nasza firma istnieje od 1992 roku, ma kapitał polsko-belgijski i spełnia normy ISO.

To wszystko prawda, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie. To dzięki nim Grupa ANB od ponad 18 lat co roku notuje stały wzrost obrotów i zysków. 

Pracujący u nas doświadczeni przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni reprezentują wielu zagranicznych producentów, co roku wprowadzając innowacyjne produkty na polski rynek. 

 Ich profesjonalne podejście do zawodu sprawia, że z naszych usług zadowoleni  są m.in. Kancelaria Prezydenta RP, Kancelaria Premiera, Sejm i Senat, Sąd Najwyższy, Ministerstwa, Polskie Koleje Państwowe, Europol Gaz, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo,uniwersytety,kościoły,urzędy gmin oraz Sztab Generalny Wojska Polskiego.Ale to nie wszystko. Ich pracę oprócz klientów, doceniają też inni przedsiębiorcy. To dlatego w u znaniu za wysoką jakość naszych usług, rzetelność i przestrzeganie etyki kupieckiej nasza firma została członkiem Business Centre Club.

Nasza rozbudowana sieć przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju sprawia, że osób zadowolonych z naszych usług jest coraz więcej.

Zapraszamy również do naszego salonu sprzedaży, który znajduje się na parterze naszego budynku. Można w nim obejrzeć szeroki zakres oferowanych przez nas wyrobów. Jeżeli chcieliby Państwo obejrzeć konkretny produkt to prosimy o kontakt, abyśmy mogli go sprowadzić.

 
 

Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u