“Andur” Zakład Ślusarski Produkcyjno-Usługowy. Urbański Andrzej i Urbańska Edyta

Dodaj |

O nas

Firma Andur powstała w 1978 roku jako “Zakład Napraw Wag Analitycznych” we Włocławku. Dwa lata później została przeniesiona do Dobrzynia nad Wisłą oraz została rozszerzona działalność o obróbkę skrawaniem. Wyrosła z warsztatu mechanicznego o 50 – letniej tradycji.

Początki działalności to produkcja prostych detali dla zakładów państwowych. Najpierw na tokarkach uniwersalnych, później rewolwerowych aż od 1990 roku na automatach tokarskich. Obecnie zakład tokarski posiada kilkadziesiąt automatów od krzywkowych poprzez rewolwerowe i najnowszej generacji automaty CNC.

Bardzo często otrzymujemy zaproszenia na targi krajowe i zagraniczne. Najważniejszym celem naszej firmy jest ciągłe utrzymywanie zdolności do zaspokajania potrzeb naszych klientów, spełniania ich wymagań i ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością.

 

Nasza oferta

Produkujemy detale tylko pod zamówienia i dokumentacje klientów, co pozwala nam całe nasze doświadczenie wykorzystać do wykonywania zleceń. Nasze wyroby cechuje niski wskaźnik reklamacji, dzięki czemu produkty naszej firmy są znane w Polsce i zagranicą.

Nasze wyroby znajdują zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach przemysłu, np. elektronika, hydraulika, pneumatyka, aparatura kontrolno – pomiarowa, przemysł samochodowy itp. Odbiorcami są firmy krajowe i zagraniczne.

 

Technologia

Produkujemy detale na automatach tokarskich krzywkowych wzdłużnych, poprzecznych i rewolwerowych. Posiadamy również najnowszej generacji automaty CNC dwu – cztero- i siedmioosiowe. Stosujemy narzędzia najbardziej znanych i doświadczonych firm na rynku, co zapewnia powtarzalność naszych wyrobów.

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u