“April”

Dodaj |

O NAS

Przedmiotem naszej działalności jest produkcja artykułów reklamowo-użytkowych z tworzyw sztucznych. Idąc w stronę oczekiwań Klientów, oferujemy produkty najwyższej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam na odpowiedzialne tworzenie i realizację projektów. Staramy się, aby nasze wyroby jak najlepiej spełniały powierzoną im funkcję. Stosując sprawdzone technologie, nie obawiamy się wdrażać nowatorskich rozwiązań, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem wielu Klientów. Z przeprowadzonych badań wśród naszych Odbiorców wynika, że oferowane przez nas artykuły reklamowe utrwalają pozytywny wizerunek Firmy i stanowią zadowalające dopełnienie działań marketingowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Nasza oferta obejmuje m.in.:

PRODUKTY REKLAMOWE (P.O.S.)

– podstawki pod foldery,  podstawki biurowe, bilonownice, listwy na półki sklepowe, zegary reklamowe, szafy i gabloty wystawiennicze, prezentery, podajniki, urny, pudełka, tablice i napisy, inne – według potrzeb

OBRÓBKA TWORZYW SZTUCZNYCH

– formatowanie, frezowanie – ploter frezujący, gięcie, polerowanie – mechaniczne, płomieniowe, polerka diamentowa, klejenie, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi wyrobami naszej firmy :

Produkty Standardowe

Przykłady Opracowań

 

TOMBSTON

OTWARTE SPOJRZENIE NA ZAMKNIĘTĄ PRZESTRZEŃ…

Nasi technolodzy skonstruowali unikatowy zespół urządzeń, umożliwiający trwałe umieszczanie przedmiotów (najczęściej wydruków) w szkle akrylowym.

Cechą tego materiału – w odróżnieniu od żywic syntetycznych jest niezwykła przejrzystość, trwałość i odporność na działanie UV.

Ze względu na specyfikę wytwarzania akrylików, widząc efekt finalny, można porównać je do ręcznie szlifowanych i polerowanych kryształów.

Prezentujemy Państwu wytworny sposób na utrwalenie pamiętnego zdarzenia. Dyplom, owocny kontrakt, nominacja – niezwykła pamiątka!

Na zawsze!

Przyjmujemy także pojedyncze zlecenia. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u