Arie – Neony Zbigniew Wróblewski

Dodaj |
  • O Nas
  • Zakres działalności
  • Realizacje

Na rynku reklamy istniejemy od 1987 r, posiadamy więc doświadczenie i szerokie możliwości produkcyjne w zakresie usług reklamowych, tj. od projektowania do produkcji i montażu form reklamowych i oznakowań. Nasza działalność oparta jest na współpracy z fachowcami w dziedzinie architektury, konstrukcji stalowych i materiałoznawstwa. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy oparty na ploterach frezującyh i laserowych, oraz wiele innych urządzeń potrzebnych do wykonania kompleksowo każdego zadania.

Zakres działalności stanowi szerokie spektrum usług reklamowych od projektu do realizacji.

Specjalnością firmy jest reklama świetlna:

·Neonowa z wykorzystaniem własnej produkcji rur neonowych

·Przestrzenna ( litery blokowe ) z wykorzystaniem do podświetleń systemów diodowych i neonowych

·Standardowe usługi i elementy reklamowe

Proponujemy konfigurację elementów reklamowych niezbędnych do identyfikacji Państwa Firmy, ekspozycjilogo firmy, prezentacji produktów itp. Rzeczy niemożliwe robimy od zaraz, cuda za chwilę…:-)

W tej żartobliwej formie można by zamknąć szeroki wachlarz idei i pomysłów konfigurowanych według zapotrzebowania, możliwości wykonawczych, przemyślanych na wieloletnim doświadczeniu i zadowoleniu dotychczasowych klientów.

Wykonane projekty obejmują całość opracowań danego tematu jak i pojedyncze elementy reklamowe. Do produkcji elementów reklamowych używamy najlepszych materiałów produkowanych przez światowych producentów. Zadowolenie Klienta z naszej pracy jest najważniejsze…, czego dowodem są zdobyte wyróżnienia i certyfikaty.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u