Arif Robert Trzpis

Dodaj |

O firmie

Na początku 2008 roku, przemierzając wraz z żoną dzikie wyspy Indonezji natrafiliśmy na wioskę, w której przyjaźni mieszkańcy ręcznie rzeźbili niezwykłe i egzotyczne ozdoby z bawolich rogów. Zauroczeni niespotykanymi liniami, bogactwem wzorów oraz fantazją indonezyjskich artystów postanowiliśmy sprowadzić te wyjątkowe ozdoby do Polski.

Tak to się zaczęło. Obecnie jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada tak obszerną kolekcję kolczyków i tuneli z bawolego rogu. Każda ze sprzedawanych przez nas ozdób jest wyjątkowa i niespotykana. Dodatkowo na bieżąco poszerzamy naszą kolekcję o jeszcze bardziej fantazyjne ozdoby związane z piercingiem i ozdabianiem ciała. Obecnie w naszej kolekcji posiadamy ozdoby z tytanu, złota, srebra, stali nierdzewnej, akrylu, bioplastu, PTFE i nie tylko.

 

Oferta

Oferujemy sterylizację kolczyków w nowoczesnym autoklawie klasy szpitalnej. Sterylizacja to proces polegający na zniszczeniu wszystkich żywych drobnoustrojów (także wirusów). Każdy wysterylizowany produkt jest zabezpieczony w specjalnym opakowaniu.

Świadectwem skutecznej sterylizacji jest zmiana koloru niebieskiego na ciemnozielony.

Wszystkie nasze kolczyki spełniają normy europejskie określone w dyrektywie unijnej 76/79/EEC oraz w aneksie ww. dyrektywy (wszystkie kolczyki będące w długotrwałym kontakcie ze skórą powinny uwalniać mniej niż 0,5 mikrograma niklu na cm kwadratowy przez tydzień). Na prośbę udostępniamy odpowiednie zaświadczenia.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u