Arkoop Jarosław Michalak

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • KLIENCI
  • PROJEKTOWANIE
  • OFERTA
  • GALERIA

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Arkoop istnieje na rynku od 1980 roku. Profilem naszej działalności jest produkcja  stojaków ekspozycyjno-reklamowych. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy głównie metal. Nasze stojaki wzbogacane są także elementami drewna oraz plexi. Stojaki pokrywamy lakierem proszkowym we wszystkich kolorach RAL. W swojej ofercie posiadamy stojaki uniwersalne z zastosowaniem do wybranych produktów. Wykonujemy również stojaki na zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Specjalizujemy się w produkcji stojaków przykasowych. Jesteśmy głównym producentem stojaków tego typu w Polsce. Produkujemy także stojaki na prasę, pocztówki, wodę, napoje, słodycze, okulary, rowery, serwetki, foldery, ubrania, kosze, kraty, zawieszki, etc.

To co wyróżnia nas na tle konkurencji to ponad trzydziestoletni okres istnienia naszej firmy, a co za tym idzie grono firm z którymi współpracujemy. Naszymi klientami są największe korporacje międzynarodowe, jak również drobni sprzedawcy detaliczni. Nasze stojaki spotkać można praktycznie w większości punktów sprzedaży. Poza rynkiem polskim, prowadzimy sprzedaż zagraniczną. Cieszymy się zaufaniem klientów, o czym świadczy grono firm które stale u nas zamawiają.

Zapewniamy pomoc klientom przy tworzeniu indywidualnych projektów, a także bazując na naszym doświadczeniu sugerujemy własne rozwiązania. Tworzymy wizualizacje produktów na specjalne prośby naszych klientów.

– Stojaki na wodę

– Stojaki na okulary

– Stojaki na prasę,

– Stojaki na pocztówki

– Stojaki przykasowe

– Stojaki na rowery


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u