“Ars” Przedsiębiorstwo Usług Renowacyjno-Konserwatorskich i Pogrzebowych Sp. z o.o.

Dodaj |

ZAKŁAD

Ars sp. z o.o. jest administratorem Cmentarza Komunalnego w Skierniewicach. Przygotowuje i zapewnia godne pochówki dla najbliższych oraz dopełnia wszelkich formalności pogrzebowych.

Dom pogrzebowy Ars Cmentarza Komunalnego w Skierniewicach zapewni dyskretną, pewną i taktowną pomoc w najtrudniejszych chwilach.

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem w przygotowaniu pochówku z uwzględnieniem profesjonalnego doradztwa i zapewnieniem taktownego, łagodnego przebiegu wszystkich etapów przygotowań i ceremonii.

Odciążymy rodzinę od większości kwestii formalnych związanych z przygotowaniami do pogrzebu oraz z przebiegiem ceremonii:

przygotujemy zmarłego do ceremonii z zachowaniem należytego taktu i szacunku – zapewnimy odpowiednią kosmetykę pośmiertną

zagwarantujemy dopełnienie wszelkich formalności pogrzebowych

zamówimy mszę w intencji zmarłego

• w razie potrzeby zorganizujemy pochówek różnowyznaniowy lub wielowyznaniowy

zaplanujemy i zorganizujemy pochówek lub kremację

dopilnujemy, by pogrzeb przebiegał zgodnie ze scenariuszem wymaganym przez najbliższych

zapewnimy dobór odpowiedniej oprawy ceremonii – od wystroju wnętrza po starannie dobraną oprawę muzyczną i ekskluzywny karawan

przygotujemy i udekorujemy miejsce ceremonii – prowadzimy własną kwiaciarnię, która zapewni wieńce pogrzebowe i bukiety pogrzebowe według wybranych wzorów

• zapewnimy odpowiednią obsługę w trakcie ceremonii

• zapewnimy przewóz osób na miejsce ceremonii, w tym również przewóz najbliższych do domu pogrzebowego (miejsca ceremonii pogrzebowej) oraz do miejsca pochówku na Cmentarzu Komunalnym w Skierniewicach.

Usługi pogrzebowe Ars Cmentarza Komunalnego w Skierniewicach to również pełen profesjonalizm w zapewnieniu renowacji kwater cmentarnych, remontach kaplic rodzinnych, czy w usługach porządkowych na terenie grobów i pomników rodzinnych.

Działamy dyskretnie, rzetelnie i sprawnie.

     

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u