Art-STONE Projektowanie, Usługi Budowlane i Kamieniarskie

Dodaj |

O firmie

Firma Art-STONE została założona w 2001 roku i reprezentuje ponad trzydziestoletnie doświadczenie rodzinnego przedsiębiorstwa, które poprzez wysoką jakość świadczonych usług osiągnęło mocną pozycję na rynku i stworzyło wizerunek firmy godnej zaufania. Z kamieni naturalnych wykonujemy wiele elementów wystroju wnętrz. Najbardziej znane zastosowanie to: parapety, okładziny kominków, schody wewnętrzne i zewnętrzne, blaty łazienkowe, blaty kuchenne, posadzki oraz wszelkiego rodzaju okładziny ścienne (granit, marmur, trawertyn, łupek, piaskowiec i onyx). Przede wszystkim staramy się wyeksponować naturalne piękno i niepowtarzalność kamienia w różnych aranżacjach mieszkań, domów, biur.

Oferujemy duży wybór kamienia naturalnego, importowanego z różnych miejsc na świecie (Hiszpania, Włochy, Egipt, Brazylia, Wenezuela, Indie itd. ).

Nasi klienci mają możliwość obejrzenia dużych płyt granitowych, marmurowych czy travertynowych i wskazania konkretnego miejsca w płycie z którego ma być realizowane zamówienie.

Wykonujemy najwyższej jakości blaty kuchenne z granitu lub kwarcogranitu – SILESTONE:

* z podwieszanymi zlewozmywakami, na równi z blatem lub nakładanymi,

* z ociekaczem w formie pochylni lub frezowanych rowków „rynienki”,

* z eleganckim wykończeniem krawędzi blatu, pogrubianiem blatu przez tzw. podklejki.

Odpowiedni park maszynowy oraz szybkość w realizacji zamówień, sprawia,

że możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

 

Oferta

Firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie sprzedaży i obróbki kamienia naturalnego. Kładziemy szczególny nacisk na estetykę, precyzję oraz jakość wykonania. Bazując na długoletnim doświadczeniu, oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i ich zastosowania, a szeroki wybór sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u