“Asormet” ZPUH

Dodaj |

O NAS

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy ”ASORMET” w Bydgoszczy istnieje na rynku od 1987 roku.

Do roku 1990 zakład był zrzeszony w Spółdzielni Rzemieślniczej Gosmet.

Od 1990 roku rozpoczęliśmy samodzielną działalność. W pierwszych latach działalności wszystkie produkty wykonywane były tylko metodą obróbki skrawaniem.

Do roku 1991 zakład mieścił się przy ul. Boleniowej 5 w Bydgoszczy. Wzrastające zapotrzebowanie na większe elementy zmusiło nas do wybudowania firmy przy ul. Wróblowej 15 w Bydgoszczy, gdzie mieścimy się do chwili obecnej.

Produkowane przez nas elementy są wysyłane na rynek wschodni i zachodni.Dziś wiemy, że tak duże grono odbiorców pozyskaliśmy dzięki temu, iż poszerzyliśmy działalność o obróbkę plastyczną i spawalnictwo.

W maju 2009 firma ZPUH ASORMET rozpoczęła prace nad wdrożeniem systemu jakości wg najnowszych standardów europejskich PN EN ISO 9001:2009. W wyniku tych działań uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2008.

 

USŁUGI I OFERTA

Główną gałąź produkcji stanowią produkty dla kolejnictwa. Wykonujemy ponad 200 elementów różnego rodzaju, np. drzwi, podesty, korpusy, stopnie, elementy konstrukcyjne pojazdów szynowych, itp.

Produkujemy i oferujemy również elementy konstrukcji maszyn rolniczych, maszyn do drewna, skrzynki metalowe, szafki. Wykonawstwo realizujemy w oparciu o powierzoną dokumentację, a w przypadku jej braku, na podstawie dostarczonego wzoru sporządzamy dokumentację konstrukcyjną we własnym zakresie.

Polecamy usługi obróbki metali : 

spawanie : Al, blachy KO,

cięcie blach do 25 mm,

wycinanie automatem spawalniczym PERUN,

wykrawanie na wykrawarkach komputerowych,

zaginanie blach na prasach krawędziowych CNC,

skrawanie;

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u