“Augustyniak” Pensjonat i Restauracja

Dodaj |

Pensjonat

Pensjonat Augustyniak to wyjątkowe miejsce w Ostrołęce, gdzie wygodnie spędzą Państwo wolny czas lub zorganizują imprezę okolicznościową, czy mteż spotkanie biznesowe, a to wszystko przy profesjonalnej obsłudze i miłej atmosferze.

Dla Państwa partnerów w biznesie, np. rzyjaciół, rodziny czekają komfortowo wyposażone pokoje, restauracja oraz sala konferencyjna.

 

Bogata oferta Pensjonatu sprawi, że spełnimy Państwa najwyższe oczekiwania.

 

Restauracja

Elegancja i niezwykły klimat.

Restauracja “Augustyniak” to doskonałe miejsce, które łączy w sobie elegancję, nowoczesność oraz miłą atmosferę. Niezobowiązujący oraz przyjazny klimat lokalu sprawia, że nasza restauracja jest idealna zarówno na rodzinny obiad jak i spotkanie biznesowe.

Szef kuchni zaprasza na zawsze świeże i bardzo smaczne dania kuchni polskiej.

Od poniedziałku do piątku proponujemy Państwu, oprócz dań z karty, specjalne dania dnia w atrakcyjnej cenie od 10 do 12 złotych za pierwsze i drugie danie.

Do wyboru są zawsze trzy zestawy obiadowe. Istnieje możliwość dowozu do klienta.

Udogodnieniem dla naszych klientów jest dostęp do internetu oraz duży parking.

 

Sala bankietowa

Wszystkie zakochane pary planujące ślub zapraszamy do sali bankietowej “Augustyniak”, która mieści się w tym samym budynku co restauracja. Naszym głównym celem jest stworzenie dla Pary Młodej oraz Gości niezapomnianej oraz wyjątkowej atmosfery, która pozwoli bawić się do białego rana. Pragniemy aby organizowana przez nas impreza zapadła na długo w Państwa pamięci i przywoływała same pozytywne wspomnienia.

W ramach tej oferty zapewniamy kompleksową organizację uroczystości weselnych na klimatyzowanej sali max. dla 280 osób, aranżację stołów oraz wnętrza, obsługę kelnerską, drink bar, stoły wiejskie oraz pokoje gościnne.

Firma posiada piętnastoletnie doświadczenie w organizacji:

– komunii,

– styp,

– chrztów,

– restauracjau,

– konferencji,

– bankietów,

– imienin,

– urodzin,

– andrzejek,

– bali sylwestrowych,

– bali firmowych,

– szkoleń,

– imprez plenerowych.

 

 

Pokoje gościnne

Zapraszamy Państwa do skorzystania z pokoi gościnnych w atrakcyjnych cenach. Budynek sysponuje 14 miejscami noclegowymi.

Rezerwacje pod numerem telefonu: 29 76 74 019.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u