“Auto-Max”Paweł Sowa

Dodaj |
  • O firmie
  • Bezpieczne zakupy
  • Oferta

Firma AUTOSOWA działa na rynku polskim w branży motoryzacyjnej już od roku 1969. Specjalizuje się głównie w dziedzinie lakierowania pojazdów samochodowych i sprzedaży części zamiennych.

Początkowa działalność firmy związaną była z lakierowaniem i naprawami blacharskimi pojazdów, z czasem firma rozszerzyła działalność o holowanie pojazdów. W 2004r. firma otrzymała certyfikat jakości z zakresu: likwidacji szkód komunikacyjnych w Polsce i Europie.

AUTOSOWA jest firmą innowacyjną oznacza to, że oferta firmy jest na bieżąco uzupełniana o nowości w branży motoryzacyjnej. Obecnie dla potrzeb klientów firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż części i akcesorii do samochodów osobowych przedstawiając swoją ofertę również w internecie dając między innymi możliwość zakupu części metodą on-line z dostawą pod wskazany adres.

Cel firmy AUTOSOWA – Zapewnienie klientom jak najszerszego asortymentu oraz perfekcyjnej obsługi handlowej i logistycznej w dziedzinie sprzedaży i dystrybucji części samochodowych.

Misja firmy AUTOSOWA – Stworzenie dobrej alternatywy hurtowej oferty w stosunku do tradycyjnej struktury rynku dystrybucyjnego.

Zakupy w naszym sklepie są tak bezpieczne jak w sklepie tradycyjnym, ale o wiele wygodniejsze i tańsze!

Bezpieczeństwo zakupów jest na najwyższym poziomie wśród polskich sklepów internetowych! Jesteśmy pierwszym sklepem motoryzacyjnym w Polsce który posiada certyfikat bezpieczeństwa.

Certyfikat Euro-Label

Posiadamy europejski certyfikat Euro-Label, którym mogą posługiwać się wyłącznie sprzedawcy spełniający wymagania Europejskiego Kodeksu Postępowania w Handlu Elektronicznym. Znak gwarantuje spełnianie przez sklep wymagań prawa zarówno europejskiego, jak i krajowego dotyczącego zawierania transakcji na odległość. Certyfikat otrzymaliśmy w maju 2008 roku jako pierwszy sklep motoryzacyjny w Polsce!

Euro-Label to europejski znak zaufania handlu elektronicznego dla Konsumentów i Sprzedawców. Został stworzony dla zapewnienia Konsumentowi zaufania, którego potrzebuje przy korzystaniu z elektronicznych systemów sprzedaży zdalnej. Służy także jako poświadczenie zaufania konsumenckiego w transakcjach pozagranicznych na terenie Unii Europejskiej. Do chwili obecnej certyfikat Euro-Label otrzymały najlepsze sklepy z terenu Niemiec, Francji, Austrii, Włoch i Hiszpanii.

Widząc Znak Euro-Label, konsument może być pewien, że otrzyma solidne i godne zaufania usługi, oraz że:

-warunki sprzedaży są zrozumiałe i opisane na witrynie,

-sklep respektuje przepisy o ochronie danych osobowych,

-produkt będzie dostarczony zgodnie z zamówieniem,

-w przypadku nieprawidłowości transakcji będzie zastosowana procedura rozpatrywania skargi.

Certyfikat “Zn@k jakości” – Autosowa.pl

Sklep posiada ważny certyfikat. Oznacza to, że sklep spełnia wszelkie normy jakościowe na europejskim rynku internetowym.

Robiąc zakupy w sklepie masz pewność, że spełnia on poniższe standardy europejskie.

Oferujemy Państwu:

elementy silnika,

przeniesienie napędu,

zawieszenie łożyska,

piasty,

układ elektryczny,

układ chłodzenia – klimatyzacja

ogrzewanie

układ hamulcowy

układ paliwowy

układ kierowniczy

amortyzacja

elementy karoseryjne

lampy i oświetlenie

układ wydechowy

przewody intercoolera

elementy zabezpieczeń

filtry

akcesoria

oleje

płyny

smary.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u