Avia s.c. M. Gołębiewski, M. Gołębiewski

Dodaj |
  • O firmie
  • Oferta
  • Nasze auta

Jesteśmy firmą rodzinną prowadzącą transport osobowy od 1995 roku.

Z uwagi na prężny rozwój od roku 1999 świadczymy nasze usługi pod nazwą AVIA. Dysponujemy autami zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo. Nasze pojazdy posiadają możliwość przewozu od 6 do 50 osób, wygodne regulowane fotele, klimatyzację oraz sprzęt DVD.

Naszym dodatkowym atutem są doświadczeni kierowcy z dużym stażem pracy, zapewniający komfortową, spokojną a przede wszystkim bezpieczną jazdę.

Jako solidna firma spełniająca wszelkie wymogi, posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia (LICENCJA nr OU-001217) i certyfikaty (Certyfikat Kompetencji Zawodowych Nr 01192/F3/02) potrzebne do prowadzenia firmy w zakresie przewozu osób w kraju i za granicą.

Firma AVIA świadczy usługi w zakresie krajowych i międzynarodowych przewozów pasażerskich zapewniając przejazdy w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zajmujemy się wszelkimi krajowymi i międzynarodowymi przewozami pasażerskimi, takimi jak:

– transfery na lotniska w kraju i za granicą,

– transfer na trasie lotnisko/dworzec/ hotel,

– przewozy turystyczne,

– wycieczki szkolne,

– przewozy uczestników konferencji, szkoleń,

– wyjazdy okazjonalne na imprezy sportowe, koncerty,

– okolicznościowy oraz stały transport pracowniczy.

Nasza praca opiera się również na współpracy z innymi przewoźnikami dając nam dużą bazę sprawdzonych i doświadczonych podwykonawców zapewniając tym samym możliwość obsługi klienta na szerszą skalę (największe obsługiwane przez nas zlecenie to przewóz jednego dnia kilku tysięcy osób z terenów obejmujących kilka województw).

Konkurencyjne ceny utrzymujemy na rynkowym poziomie, każdorazowo ustalając je indywidualnie z naszymi klientami. Oferty kalkulowane są w oparciu o czas wynajęcia autokaru oraz ilość osób, a w przypadku dłuższych tras przeliczane są dodatkowo na podstawie ilości przejechanych kilometrów, opłat drogowych i parkingowych, a w przypadku wyjazdów kilkudniowych doliczane są standardowo koszty noclegu i wyżywienia kierowcy/-ów.

Nasze auta wyposażone są, zależnie od modelu, w: siedzenia uchylne, klimatyzację/webasto, system Video + DVD, nawigację, zestaw audio z odtwarzaczem CD, kuchenkę – barek.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u