Nieruchomości dolnośląskie, biuro, pośrednictwo

B.P. “Nieruchomość” Saj-Mazur Renata

Dodaj |

O nas

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami B.P. “NIERUCHOMOŚĆ” działa na rynku nieruchomości od 1996r.

Jesteśmy członkami Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Uczestniczymy w corocznych Kongresach Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i na bieżąco podnosimy swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Jesteśmy współzałożycielem firmy szkoleniowej pod nazwą Centrum Edukacji “ANIMUS” s.c.,która zajmuje się prowadzeniem szkoleń oraz praktyk zawodowych dla grup zawodowych związanych z obsługą rynku nieruchomości.

Obszar naszej działalności, to nie tylko rynek lokalny, ale również całe woj. dolnośląskie i rozwijająca się współpraca z biurami obrotu nieruchomościami z innych województw i regionów.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ AKTUALNĄ OFERTĄ :

OFERTA

 

Działalność

Podstawowa działalność biura to pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, zamianie, wynajmie, najmie i dzierżawie wszelkiego rodzaju nieruchomości oraz pośrednictwo kredytowe z tym związane.

W swojej pracy pośrednika zapewniamy pełny profesjonalizm oraz zabezpieczenie strony prawnej transakcji. Kompletujemy w imieniu klientów wszystkie niezbędne dokumenty i dane potrzebne do sfinalizowania transakcji. Zapewniamy obsługę notarialną transakcji.

W razie potrzeby organizujemy dla swoich klientów porady prawne. Na życzenie klientów sporządzamy umowy przedwstępne kupna sprzedaży nieruchomości oraz najmu/dzierżawy.

W ramach usług udzielamy swoim klientom informacji z zakresu całości opłat i kosztów transakcji.

Załatwiamy formalności związane z podziałem nieruchomości.

Kupując u nas działkę budowlaną, klient uzyska pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów formalno-prawnych niezbędnych do uzyskania “Pozwolenia na budowę”.

 Jesteśmy po to, aby Wam pomóc !

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u