Bacha Polska Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

Bacha Polska Sp. z o.o. jest jednym z ważniejszych producentów i dystrybutorów przetworów mlecznych w Polsce. W swojej ofercie ma jogurty, desery jogurtowe, desery mleczne, a także napoje mleczne. Najbardziej znane wyroby to kaszki i puddingi Smakija, a także jogurty i desery jogurtowe Finezja.

Bacha Polska Sp. z o.o. powstała ze sprzedaży firmy Campina Polska grupie holenderskich inwestorów. Sprzedaż została sfinalizowana w grudniu 2004 roku. Od tego czasu firma systematycznie rozwija swoją działalność, wprowadzając na rynek nowe produkty mleczne oraz poszerzając gamę świadczonych usług.

Podstawowym obszarem aktywności biznesowej pozostała działalność produkcyjna – w nowoczesnym zakładzie wytwórczym w Głogowie pod Toruniem odbywa się produkcja jogurtów, deserów i napojów mlecznych przeznaczonych na rynek polski i rynki zagraniczne, m.in. Kanady, Hong-Kongu, Bułgarii i Portugalii. Bacha jest także jednym z większych w swojej branży dostawcą marek własnych dla najważniejszych sieci handlowych.

Firma rozwija także dodatkowe obszary działalności, m.in. dystrybucję i sprzedaż produktów chłodniczych dla firm nieposiadających odpowiedniego zaplecza logistycznego. Bacha Polska posiada ogólnopolską sieć dystrybucyjną, co pozwala na współpracę z kluczowymi hurtowniami nabiałowymi w całym kraju oraz ze wszystkimi sieciami handlu nowoczesnego. W chwili obecnej współpracuje między innymi z firmą Kraft Foods przy dystrybucji i sprzedaży serka Philadelphia na terenie całej Polski.

Firma kontynuuje współpracę z koncernem Campina – jest wyłącznym dystrybutorem produktów Campina na terenie Polski oraz produkuje i dostarcza do Campiny wyroby mleczne z różnych grup produktowych.

Bacha Polska jest firmą przedsiębiorczą, nieustannie poszukującą nowych i lepszych sposobów zaspokajania potrzeb Klientów. Wszystkim podejmowanym działaniom przyświeca jeden cel: stworzyć produkt, którego wysoka jakość i wyjątkowy smak spotka się z uznaniem konsumentów. Dlatego wszystkie wyroby z oferty firmy produkowane są z najwyższej jakości składników, w procesie produkcyjnym spełniającym najostrzejsze standardy i wymagania.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u