BAŁTYKGAZ Sp. z o. o.

Dodaj |

O Nas

BAŁTYKGAZ Sp. z o. o. założona została w marcu 1993 roku i od tego czasu zajmuje się dystrybucją gazu płynnego na terenie całego kraju.

W swojej działalności korzystamy z najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia naszych zachodnich udziałowców – Rheingas GmbH & Co KG i Westfalen AG z Niemiec, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję jednego z wiodących i najbardziej doświadczonych dystrybutorów gazu płynnego na naszym rynku.

Nasi Klienci obsługiwani są przez 2 centra regionalne na terenie całego kraju poprzez kompleksową i fachową pomoc i doradztwo naszych doradców handlowych.

Naszym głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom ekologicznej energii we właściwych parametrach.

 

Dla Domu

Firma BAŁTYKGAZ Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją gazu płynnego propan, który jest stosowany w instalacjach przydomowych.

Ze względu na swoje właściwości jest to medium energetyczne zbliżone do gazu ziemnego. Dostarczamy gaz, który jest ekologicznym źródłem energii. Korzystanie z gazu zmniejsza zanieczyszczenie środowiska, a w domu zapewnia czystość. 

 

 

Dla Firmy

W ramach swojej oferty dla klientów korporacyjnych, BAŁTYKGAZ montuje nowoczesne instalacje gazowe, które mają zastosowanie w ogrzewaniu warsztatów, hal i innych pomieszczeń przemysłowych. Nasz produkt jest także powszechnie stosowany w wielu procesach technologicznych.


Doradzamy w kwestiach optymalnych rozwiązań, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. 

 

Serwis

Firma BAŁTYKGAZ w trosce o bezpieczną eksploatację instalacji zbiornikowych gazu płynnego, utrzymuje służby serwisowe dostępne dla Klientów praktycznie przez 24 godz./dobę.

Zadaniem grupy serwisantów jest usuwanie zakłóceń eksploatacji oraz naprawa elementów instalacji zbiornikowych gazu płynnego, których uszkodzenia są zgłaszane przez Klientów. W każdym centrum regionalnym firmyBAŁTYKGAZ pracuje serwisant instalacji, który posiada odpowiednio wyposażony samochód serwisowy do usuwania wszystkich możliwych awarii instalacji zbiornikowych gazu płynnego. Serwisanci BAŁTYKGAZ są wysokokwalifikowanymi specjalistami w branży gazu płynnego z kilkuletnim stażem instalatorskim.

Dodatkowym zadaniem grupy serwisowej jest wykonywanie przeglądów stanu technicznego instalacji zbiornikowych gazu płynnego, w ramach których wykonywane są następujące czynności obsługowe zbiorników:

a) kontrola kompletności oznakowań zbiornika w napisy informacyjne;
b) uzupełnienie powłoki malarskiej zbiornika w zależności od stanu uszkodzeń;
c) pomiar rezystancji uziomu zbiornika;
d) sprawdzenie ciśnienia otwarcia zaworu bezpieczeństwa;
e) sprawdzenie szczelności połączeń armatury zbiornikowej (zawory, króćce, reduktor I stopnia i pozostałe uzbrojenie zbiornika);
f) sprawdzenie szczelności połączeń gwintowanych środkiem pianotwórczym w obrębie szafki przyłączeniowej do instalacji w budynku;
g) sprawdzenie kompletności armatury zbiornika i zabezpieczeń instalacji z uzupełnieniem brakujących elementów;
h) sprawdzenie innych elementów mających wpływ na bezpieczeństwo eksploatacji zbiornika: kompletność i stan techniczny ogrodzenia, przewiewność lokalizacji zbiornika, brak przeszkód, stan drogi dojazdowej do zbiornika.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u