Baran Transport Spedycja Sp.z.o.o

Dodaj |

O nas

Nasza firma działa na rynku od 1992 roku świadcząc usługi transportowe w zakresie przewozu materiałów sypkich i granulowanych przy pomocy Naczep Silosów oraz w zakresie przewozu kruszyw przy pomocy Naczep Wywrotów. Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym i Międzynarodowym Transporcie Drogowym oraz Licencję na wykonywanie krajowego i międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy.

Od kilkunastu lat świadczymy usługi przewożąc sodę, kredę, mączkę i piasek dolomitowy, magnezyt, granulat PCV, związki fosforu, nawozy wapniowe, kukurydzę, soję a także grysy, kruszywa, boksyt, miał i węgiel na trasach krajowych i zagranicznych. Główni nasi klienci to firmy związane z przemysłem chemicznym, budownictwem oraz drogownictwem z Polski, Czech i Słowacji.

 

Tabor

Posiadamy:

ciągniki siodłowe marki SCANIA, DAF

22 naczepy silosy o pojemności od 36 m3 do 62 m3 do przewozu materiałów sypkich i granulowanych z aktualnymi badaniami ciśnieniowymi

naczepy plandeki i naczepy wywroty

W celu ciągłego monitorowania realizowanych zleceń oraz błyskawicznej reakcji na pojawiające się problemy Firma utrzymuje stałą łączność z kierowcami (telefony komórkowe) oraz na bieżąco monitoruje pojazdy w systemie GPS.

Wszystkie przewożone ładunki w firmie BARAN są ubezpieczone stałą polisą OCP (Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika) w PZU SA na kwotę 80.000 USD w ruchu krajowym oraz 100.000 USD w ruchu międzynarodowym.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u