“Bartek-Car” Ł. Bartkowiak

Dodaj |

O Firmie

Istniejemy na rynku od 2000 roku. Ponieważ za nasz podstawowy cel postawiliśmy sobie profesjonalizm i rzetelność, zdołaliśmy wypracować sobie rzeszę stałych klientów. Dzięki systematycznym szkoleniom, nasi pracownicy posiadają najnowszą wiedzę na temat technologii i nowinek wprowadzanych na rynku. Zapoznają się z najnowszymi metodami diagnostyki oraz są wdrażani do obsługi najnowszych modeli wózków widłowych. Zajmujemy się serwisem wózków widłowych, takich marek jak: Toyota, Still, Komatsu, Jungheinrich, Clark, JCB, Mitsubishi, Nissan, TCM, Caterpilar, Linde.

Nasze wozy serwisowe docierają do klientów zlokalizowanych na terenie całego kraju w czasie nie dłuższym niż 48h. Więcej informacji można znaleźć tutaj. Prowadzimy sprzedaż i wynajem używanych wózków widłowych oraz sprzedaż nowych wózków paletowych. Posiadamy wszystkie uprawnienia wymagane przez Urzędu Dozoru Technicznego do przeprowadzania konserwacji i napraw wózków widłowych oraz sporządzania dokumentacji technicznych. Prowadzimy wysyłkową i stacjonarną sprzedaż części do wózków widłowych wszystkich marek.

 

Oferta

Zajmujemy się serwisem wózków widłowych, takich marek jak: Toyota, Still, Komatsu, Jungheinrich, Clark, JCB, Mitsubishi, Nissan, TCM, Caterpilar, Linde.

Wynajem wózków widłowych: jest usługą skierowaną do tej części klientów, dla której wózki widłowe stanowią alternatywny sposób rozwiązywania problemów logistyki wewnątrz-zakładowej.

Dział wynajmu posiada w swojej ofercie kilkanaście wózków – zarówno nowych, jak i używanych – przygotowanych do wypożyczenia. Aby wózek pomógł rozwiązać Państwa problemy z załadunkiem lub rozładunkiem wystarczy tylko zadzwonić.

KORZYŚCI:

– Możliwość sezonowego wykorzystania sprzętu.

– Okres wynajmu dostosowany do indywidualnych potrzeb.

– Budżetowany koszt pracy sprzętu.

– Brak kosztów zarządzania flotą.

– Niższy łączny koszt eksploatacji wózków.

– Możliwość zaliczenia płatności za wynajem do kosztów uzyskania przychodu

– Zapewnienie ciągłości prac.

– Prowadzimy sprzedaż używanych wózków widłowych oraz sprzedaż nowych wózków paletowych.

Posiadamy wszystkie uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do przeprowadzania konserwacji i napraw wózków widłowych oraz sporządzania dokumentacji technicznych. Prowadzimy wysyłkową i stacjonarną sprzedaż części do wózków widłowych wszystkich marek.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u