“Batim” Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp.J.

Dodaj |

BATIM ® TRANSPORT jest polską firmą działającą od roku 1995 oferującą usługi transportowe na rynku europejskim, byłych republik radzieckich oraz Rosji. Jesteśmy firmą cieszącą się uznaniem u naszych klientów, ponieważ świadczymy usługi na najwyższym poziomie i terminowo. Jesteśmy też znani z tego, że bezpiecznie przewozimy ładunki o wysokiej wartości

Produkty i usługi

BATIM TRANSPORT jest polską firmą działającą od roku 1995 oferującą usługi transportowe na rynku europejskim, byłych republik radzieckich oraz Rosji.

Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo towarów, terminowość oraz rzetelność jednym słowem pełny profesjonalizm.

Nasza firma otrzymała nagrodę “Service Excellence Award 2002” za najlepsze wykonanie transportów towarów dla firmy GILLETTE.

Szczegółowa oferta firmy

Jesteśmy firmą cieszącą się uznaniem u naszych klientów, ponieważ świadczymy usługi na najwyższym poziomie i terminowo. Jesteśmy też znani z tego, że bezpiecznie przewozimy ładunki o wysokiej wartości.

Ciągniki SCANIA, które posiadamy spełniają wymogi ekologiczne, posiadają naczepy na poduszkach powietrznych o długości 13,60 metra i ładowności 24 ton. Wszystkie samochody wyposażone są w telefony komórkowe, co zabezpiecza bezpośredni kontakt z kierowcą oraz są przystosowane do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR. Dodatkowo samochody zostały wyposażone w system nawigacji satelitarnej GPS.

Wszystkie ładunki posiadają ubezpieczenie w wysokości 500,000 /EURO/.

Lista krajów, do których wysyłamy nasze samochody:
Hiszpania, Francja, Włochy, Grecja, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Holandia, Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry

Łącznie do wszystkich miejsc przeznaczenia wymienionych powyżej wysyłamy tygodniowo około 350 samochodów.


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u