Bellisana Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O FIRMIE
  • OFERTA

Nazywam się Dariusz Kołodziejczak.

Jestem lekarzem certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

 

Firma, której jestem właścicielem powstała w 1993r. Moja klinika mieści się w Wilanowie, posiada dogodny dojazd oraz  własne miejsca parkingowe, także w garażu podziemnym. Świadczymy usługi w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii.

Posiadamy wykwalifikowany personel oraz nowoczesne urządzenia takie jak lasery diodowe, laser Q-Swich, IPL oraz Body Health czy New Life do stymulacji mięśni. Wykonujemy zabiegi mezoterapii bezigłowej nowoczesnym urządzeniem Skeyndor a także mikrodermabrazję korundową. Posiadamy nowoczesny fotel do pedicure spa umożliwiający w czasie zabiegu dodatkowo masaż pleców i kręgosłupa.

CENNIK

GALERIA

KOSMETOLOGIA

Z przyjemnością prezentujemy Państwu magiczny świat kosmetyki. Przy dźwiękach nastrojowej muzyki i w atmosferze relaksu doznają Państwo ukojenia zmysłów.

Bellisana to miejsce w którym realizujemy nasze pasje, które wiążą się z pielęgnacją urody. Stworzyliśmy miejsce eleganckie i pełne czaru. Bardzo zależy nam, aby atmosfera była wyjątkowa. Dbamy o komfort naszych Klientów i efektywność zabiegów podnosząc swoje umiejętności i rozszerzając ofertę tak, aby każda wizyta u Nas była niezapomniana.

Bellisana to doskonale wyposażony gabinet. Wykonujemy microdermabrazję aparatem firmy REVIDERM wykorzystywanym w Intytutach Estee Lauder we Francji i Stanach Zjednoczonych. Zadbamy o Państwa sylwetkę dzięki zabiegom elektrostymulacji i endermologii.

Naszymi Parterami są Skeyndor, Biolaine, Maria Galand, Reviderm. Skomponowane zabiegi są najwyższej jakości i jesteśmy pewni, że odpowiedzą na Państwa potrzeby. Gabinet masażu charakteryzuje się niezwykłym klimatem… wypełnia go relaks i harmonia oraz doskonała muzyka.

WIĘCEJ…

 

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

W Bellisanie zajmujemy się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane u nas poprawią Twój wygląd. Poczujesz się młodziej. Przyjdź do nas porozmawiać o swoich potrzebach a postaramy się pomóc.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie usuwania bruzd i zmarszczek statycznych oraz mimicznych a także korekcji ust. Specjalizuję się w lipolizie oraz w zabiegach laserowych i IPL w zakresie zamykania naczynek, usuwania przebarwień i drobnych zmian skórnych oraz depilacji. Wykonuję zabiegi usuwania tatuażu i makijażu permanentnego.

Wykonuję także zabiegi mezoterapii , peelingi. oraz zabieg rewitalizacji skóry własnym bogatopłytkowym osoczem metodą Regeneris. Wykorzystuję Toksynę Botulinową do leczenia nadmiernej potliwości i migren. Ukończyłem dwuletnią podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej dr Ignaciuka, a także przebyłem w zakresie wymienionych zabiegów szereg szkoleń i kursów potwierdzonych stosownymi certyfikatami. Jestem członkiem i certyfikowanym lekarzem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Jestem członkiem Polskiej Sekcji Medycyny Estetycznej. Mam za sobą ponad 30 letni staż pracy lekarskiej, II stopień specjalizacji, wiele lat pracy w szpitalu Akademii Medycznej w Warszawie w tym również w charakterze nauczyciela akademickiego.

lek. med. Dariusz Kołodziejczak

WIĘCEJ…


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u