BENDIKS-WASZAK Marek Waszak

Dodaj |

O FIRMIE

Bendiks Waszak jest firmą działającą na bydgoskim rynku od 1989r.

Naszą specjalnością jest kompleksowy serwis elektromechaniki wszystkich typów pojazdów, maszyn i urządzeń. Zajmujemy się dystrybucją części do rozruszników, alternatorów, układów zapłonowych oraz osprzętu elektrycznego i akcesoriów występujących w branży elektromechaniki pojazdowej.

Zatrudniamy personel techniczny posiadający stosowną wiedzę i doświadczenie w naprawie w/w urządzeń podparty bogatym zapleczem magazynowym.

Solidnie i szybko wywiązujemy się z powierzonych przez klientów zleceń.

 

SERWIS

Posiadamy 10 stanowisk warsztatowych przygotowanych do kompleksowej obsługi samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników siodłowych, pojazdów rolniczych, wózków widłowych oraz wszelkich typów maszyn i urządzeń.

Nieustannie pogłębiana wiedza i zdobywanie wciąż nowych informacji powoduje, że jesteśmy profesjonalnym zespołem potrafiącym rozwiązać problemy z jakimi zwracają się do nas klienci.

Bogaty asortyment części zamiennych w naszym magazynie (10 000 pozycji katalogowych) zapewnia naprawę pojazdów w ciągu jednego dnia roboczego.

 

SPRZEDAŻ

W ofercie handlowej naszego sklepu znajdą Państwo regenerowane rozruszniki i alternatory wszystkich czołowych producentów oraz pełen wybór nowych części.

Współpracujemy bezpośrednio z firmami:

 

 

 

a przez udział w ogólnopolskiej grupie “BENDIKS” między innymi z:

     
     
     

oraz wieloma innymi.

 

REGENERACJA

REGENERACJAkliknij

 

GALERIA

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u