Białoruskie Linie Lotnicze BELAVIA Przedstawicielstwo w Polsce

Dodaj |
  • O firmie

Belavia -białoruskie linie lotnicze zajmuje pozycję lidera przewozów lotniczych pasażerskich na rynku białoruskim. Koncepcja kształtowania pozytywnego wizerunku linii opiera się na bezpiecznych,regularnych i punktualny operacjach , a także na poprawie jakości usług dla pasażerów.

Belavia jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, która spełnia wymagania stawiane przez najnowsze innowacje w dziedzinie transportu lotniczego i stale skupia się na dalszym rozwoju i poprawie linii lotniczych i przyciągnięciu większej liczby pasażerów. Wśród priorytetów Belavii jest jego odnowienie floty, optymalizacja zasobów, wdrażanie nowoczesnych technologii informatycznych oraz poprawa poziomu obsługi zarówno w locie i na ziemi.

Przewoźnik jest zorientowany na klienta i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze warunki podróżowania do dowolnego kraju na świecie wg potrzeb klienta.

Osoby podróżujące służbowo i turyści mogą docenić prawdziwą wartość gościnności białoruskiej i odpowiedzialnej postawy personelu lotniczego w wykonywania ich funkcji. Dzięki współpracy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są dumni ze swojej pracy, przez krótki okres czasu pokazał się jako solidny i konkurencyjny przewoźnik lotniczy.

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u