“Bieltor” Sp. z o.o

Dodaj |

O Firmie

Jesteśmy jedną z największych hurtowni elektrycznych na Podbeskidziu. Działmy od 15 lat. Stawiamy głównie na jakość produktu oraz na zaufanie klienta. Współpracujemy z największymi koncernami w naszej branży, co daje nam pewność co do świadczonych usług i jakości sprzedawanych produktów. Zapraszamy do współpracy i odwiedzania naszej firmy.

 

Informacje

Od kilku już lat BIELTOR Sp. Z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej zajmuje się handlem wszelkiego rodzaju artykułami elektroinstalacyjnymi elementami automatyki przemysłowej , oświetleniem, systemami okablowania strukturalnego sieci komputerowych.

Oferta handlowa obejmuje szeroki asortyment, głównie kable ,przewody, kable telekomunikacyjne, światłowody, okablowanie strukuralne, przewody sterownicze, przewody ekranowane oraz przewody specjalistyczne (np. stacje benzynowe), osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy, źródła światła, oraz wszystkie inne produkty producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Nasz sukces osiągnęliśmy dzięki wysokiej jakości produktów oraz wieloletniej współpracy z wieloma producentami polskimi i zagranicznymi, do których należą m.in.:

ABB, AN-KOM, AMP, BAKS, BITNER, BERKER, DOSPEL, ETI, ERKO, ENSTO, F&F,FELO, GPH, G&E, HAGER GROUP, HELUKABEL, KOPOS, KRONE, KRESS, LAPPKABEL, LEGRAND, MOELLER, OSPEL, OMRON, OSRAM, PCE, PLEXIFORM, PRO-TEC, RADPOL, SIMET, STEINEL,TECHNOKABEL, I WIELU INNYCH

W naszej firmie postawiliśmy na profesjonalizm, partnerstwo z producentami dostawcami i z odbiorcami.
Wszystko to staramy się osiągnąć przez szybką i fachową obsługę , szybkość i terminowość realizacji zamówień , politykę cenową dostosowaną do możliwości Klienta .
Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe, usługowe jak i małe firmy oraz odbiorcy indywidualni.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u