Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.

Dodaj |

O FIRMIE

Firma Bildau & Bussmann Polska Sp. z.o.o. specjalizuje się w stolarce otworowej. Produkujemy okna i drzwi drewniane, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowych i estetycznych klienta oraz okna i drzwi do obiektów zabytkowych, w tym sakralnych, według indywidualnej dokumentacji i pod nadzorem Służby Konserwacji Zabytków.

 

PRODUKTY

Proponujemy Państwu okna i drzwi drewniane jednoramowe, okna w konstrukcji drewniano-aluminiowej, okna drewniane historyczne (skrzynkowe, półskrzynkowe, ościeżnicowe), drzwi drewniane historyczne i zabytkowe, produkowane z różnych gatunków wysokiej jakości drewna.

Okna i drzwi drewniane produkujemy na zamówienie, to znaczy, że klient od pierwszej rozmowy ma bezpośredni wpływ na wszelkie parametry dotyczące wyrobu – wymiary, kształty, gatunek drewna, wykończenie, funkcje, izolacyjność termiczną i akustyczną.

Nasi handlowcy i doradcy techniczni pomagają podjąć właściwe decyzje, informując o wszelkich aspektach dotyczących wymaganych funkcji i proponując konkretne rozwiązania.

Nasze wyroby spełniają wymagania konserwatorów zabytków.

OKNA DREWNIANE

– Lakiery lazur

– Lakiery kryjące

– Dwukolorowe

OKNA DREWNIANE – ALUMINIOWE

– Okładzina

– Konstrukcja

– Parapety

OKNA DREWNIANE – NIETYPOWE

– Kształty

– Skrzynkowe

– Historyczne

DRZWI DREWNIANE
– Drzwi
– Drzwi HS
– Drzwi Pato

PCV
Okładzina
Bramy

 
 


Copyright © 2022 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u