Bio-Ksel Aparatura Medyczna

Dodaj |
  • O firmie
  • Koagulometry
  • Odczynniki
  • Materiały zużywalne

Bio-Ksel od 2001 r. należy do grupy największych producentów aparatury do diagnostyki in vitro działających na terenie naszego kraju. Jest firmą całkowicie polską, rozwija się w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowych dostaw (aparaty, odczynniki, materiały zużywalne, serwis, pomoc metodyczna w postępowaniu analitycznym) do wykonywania oznaczeń układu krzepnięcia. Działalność firmy prowadzona jest w nadzorowanych warunkach – posiadamy certyfikowany system zarządzania jakością wg norm: ISO 9001: 2008 i ISO 13485: 2003.

Dla wszystkich naszych wyrobów została przeprowadzona ocena zgodności z Dyrektywą 98/79/EC umożliwiająca nam ich oznakowanie znakiem CE. Biuro Konstrukcyjno – Technologiczne firmy prowadzi prace rozwojowe nad następną generacją aparatów, a oferta sprzedaży jest rozszerzana o nowo pojawiające się odczynniki i oprogramowanie zgodnie z rozwojem metod pomiarowych w diagnostyce in vitro.

Wszystkie aparaty spełniają wymagania określone w Ustawie o Wyrobach Medycznych i są dopuszczone do obrotu i używania na terytorium Unii Europejskiej.

1. Koagulometry produkowane są w nadzorowanych warunkach ( posiadamy system zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2008 i PN-EN ISO 13485:2003), przez wykwalifikowaną kadrę techniczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wytwarzania koagulometrów – od 1985 roku.

2. Aparaty są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

3. Aparaty posiadają znak CE uzyskany zgodnie z Dyrektywą 98/79/EC.

4. Do naszych aparatów oferujemy probówki i odczynniki również oznakowane znakiem CE.

5. Aparaty te posiadają unikatowy program pozwalający na oszczędność odczynników – program umożliwia równoczesne z pomiarem PT oznaczenie stężenia fibrynogenu (bez dodatkowych odczynników i procedur).

6. Koagulometry nasze pracują również poza granicami naszego kraju. m.in. w Niemczech, we Włoszech, w Turcji, w Arabii Saudyjskiej i Gruzji.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.

Wszystkie odczynniki spełniają wymagania określone w Ustawie o Wyrobach Medycznych (posiadają oznakowanie CE i są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych) i są dopuszczone do obrotu i używania na terytorium Unii Europejskiej.

Ilość testów z opakowania i butelki przy użyciu koagulometrów: bioksel6000, Coag Chrom 3003 i CHROM-7.

Odczynniki przeznaczone do optycznej i mechanicznej metody pomiaru, optycznie czyste – niemętne.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.


Papier termiczny, szerokość 110 mm do drukarek koagulometrów:
Coag Chrom 3003
C-3002
K-3002 Optic
K-3002 kulkowy

Kuwety optyczne do koagulometrów:
bioksel6000
Coag Chrom 3003
Chrom-7
C-3002
K-3002 Optic
K-3002 Mini


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u