“Bistol” Usługi Stolarskie Wojciech Binkowski

Dodaj |

O Firmie

Firma rozpoczęła działalność gospodarczą 10 sierpnia 1992 roku na podstawie Zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wydanego przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy pod numerem 317976 po zmianie z dnia 25 stycznia 2008.

Właściciel firmy posiada wykształcenie średnie – Technikum Drzewne w Lesku, przed podjęciem działalności gospodarczej pracował przez sześć lat w Teatrze Komedia w Warszawie w pracowni stolarskiej przy budowie scenografii. Poza ogólno-stolarskimi usługami firma specjalizuje się w wykonawstwie: scenografii teatralnych, telewizyjnych, scenografii do różnych imprez {targi,wystawy,itp.}, podłogi sceniczne oraz nietypowe realizacje.

 

Realizacje

Firma w czasie swej działalności wykonała ok. 50-60 scenografii różnego typu – większość teatralne, wiele mebli, zabudów i drzwi

dla różnych instytucji i indywidualnych klientów.

Do ciekawszych realizacji można zaliczyć: recepcja w EURODENTALU – Warszawa ul. Gen. Andersa15, recepcja w studio Media Corporation, różne elementy i panele do wystaw w Zamku Ujazdowskim, wszystkie drewniane panele i elementy z drewna pod ekspozycje w części A Muzeum Powstania Warszawskiego oraz wyposażenie szatni tego muzeum, elementy wystroju i wyposażenia restauracji i sklepów.

Najciekawszą i jednocześnie najtrudniejszą realizacją firmy było wykonanie w 2007 r w Wersalu koło Paryża drewnianej sali modlitewnej w kształcie przypłaszczonej połowy jaja w kościele sióstr zakonu protestanckiego. Sala ta wykonana jest z trzech warstw giętych łat o wym. 24X60mm długość sali 20,7m max szer. 12,5m max wys .4,8m, powierzchnia posadzki ok. 200m2. BISTOL wykonał podłogi sceniczne w następujących obiektach: Teatr Współczesny w Warszawie, Dom Kultury Białołęka – Warszawa-2005, Teatr im. Horzycy w Toruniu – 2006, Dom Kultury w Lublińcu – 2007, Chorzowskie Centrum Kultury – scena z sceną obrotową śr. 7m – 2007, Teatr Bałtycki w Koszalinie – 2008, Teatr Dramatyczny im. J. Kochanowskiego w Opolu – duża scena z sceną obrotową śr. 13m z 4 zapadniami i ruchomym orkiestronem – 2008, Teatr Wielki w Poznaniu – ruchoma i stała część orkiestronu – 2008, Teatr Pleciuga w Szczecinie – scena główna z zapadniami, sala kameralna i sala prób – 2008.

 
 

 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u