Biuro Podróży Wakacje.pl Katowice

Dodaj |

O firmie

Nasza przygoda z turystką rozpoczęła się w 2006 roku i wynikała z obowiązku odbycia praktyk w biurze podróży – rozpoczęłam pracę u jednego z największych pośredników turystycznych organizujących wakacje we Włoszech.

I tak obowiązek przerodził się w pasję! Szybko praktyki zamieniliśmy szybko na pracę za biurkiem w jednym z biur agencyjnych w Katowicach, następnie w Zabrzu. Jednocześnie zwiedzaliśmy świat poszukując najlepszych hoteli dla naszych klientów.

W końcu po paru latach zdobywanego doświadczenia, odwiedzeniu Egiptu, Tunezji, Turcji, Grecji i Cypru nadszedł czas na otworzenie własnego biuraWakacje.pl Oddział Katowice, Józefowska 95!

Bezpośrednio współpracujemy z portalem turystycznym Wakacje.pl, który jest największym biurem internetowym w Polsce.

Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi organizatorami wczasów, m.in zTUI, Itaką, Neckermannem, Triadą, Alfą Star, Exim Tours, Oasis Tours, Sky Club, Sun&Fun, Ecco Holiday i Travel, GTI, Grecos Holidayjak i wieloma innymi biurami.

W naszym biurze można kupić wczasy samolotem, autokarem czy z dojazdem własnym.

Co nas wyróżnia? Nasz zespół to eksperci, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i prezentacjach w kraju i za granicą, a dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wybrać dla naszego klienta najlepszą ofertę!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura!

 

Oferta

Wszystkie biura podróży w jednym miejscu! Oferty największych organizatorów wczasów: Itaka, Neckermann, TUI, Exim Tours, Wezyr Holiday, Oasis Tours, Grecos, Sun&Fun, Alfa Star, Ecco Holiday, Triada, SkyClub i inne!

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u