Biuro rachunkowe A.K. Bona fide

Dodaj |

O nas

A.K. Bona fide Spółka z o.o. jest firmą, która świadczy swoim klientom usługi na jak najwyższym poziomie. Nadrzędny cel, który sobie stawia to stałe doskonalenie zawodowe i współpraca z ekspertami z różnych dziedzin ekonomii.

W zakresie doradztwa podatkowego, organizacji rachunkowości i audytu A.K. Bona fide Sp. z o.o. prowadzi stałą współpracę z biegłym rewidentem (nr 2392).
Głównym udziałowcem Spółki jest mgr Anna Kardach, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w rachunkowości na stanowisku Główny księgowy
Na podstawie ustawy o rachunkowości jest uprawniona do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. A.K. Bona fide Sp. z o.o. posiada polisę ubezpieczeniową OC.

Oferta

Obsługa księgowo-kadrowa

Działalność przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej podlega nieustannym zmianom i dużej konkurencji. Księgi rachunkowe są fotografią zdarzeń gospodarczych w firmie.
Prawidłowe ich ujęcie wymaga szerokiej wiedzy z wielu dziedzin: prawa podatkowego, ordynacji podatkowej, ustawy o rachunkowości… Outsourcing księgowości na rzecz A.K. Bona fide Sp. z o.o. pozwoli na optymalizację kosztów i usprawni kontrole finansów Twojej firmy.

Prowadzenie ksiąg podatkowych

Nadzór księgowy – Główny księgowy w Twojej Firmie

To bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia merytorycznego przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych przy jednoczesnej optymalizacji kosztów usług księgowych.

To również alternatywa dla spółek prawa handlowego, które preferują, aby cała dokumentacja i rejestracja zdarzeń operacyjnych odbywała się w siedzibie firmy, a odpowiedzialność za procesy księgowe powierzona była profesjonalistom (eliminacja kosztów pracowniczych).

Organizacja księgowości i kontroli zarządczej

W ramach swojej działalności Spółka A.K. Bona fide proponuje projekty dotyczące organizacji księgowości w firmie oferując usługi w zakresie:

oceny prawidłowości dowodów księgowych, ich rzetelność, prawidłowość i terminowość,
opracowania polityki rachunkowości, planów kont, opracowania regulaminów i instrukcji wewnętrznych,
sprawdzenia metod wyceny,
konsultacji przy wyborze i wdrażaniu programów finansowo-księgowych,
parametryzacji systemów finansowo-księgowych,
opracowania procedur kontroli wewnętrznej.

Systemy pomiaru wyników dla „mikro, małych , średnich…”

Działalność przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej podlega nieustannym zmianom i dużej konkurencji. Nadrzędnym celem jaki stawia przed sobą każdy przedsiębiorca jest prowadzenia działalności gospodarczej na zasadzie racjonalnego gospodarowania i w perspektywie długookresowego wzrostu.

Tak definiowany cel wymusza wypracowanie systemu szybkiego sposobu reagowania na zmiany
i wprowadzenie elastycznych metod zarządzania.
Pomiar dokonań, wyników jest „garniturem szytym na miarę przedsiębiorstwa”. Jego użyteczność jest uwarunkowana od indywidualnego spojrzenia na przedsiębiorstwo.

Mapa dojazdu


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u