Biuro Rachunkowe “ANPOL” – Kancelaria Podatkowa Anna Olszewska

Dodaj |

O FIRMIE

Biuro Rachunkowe “ANPOL”, z siedzibą przy ul. Patriotów 110 Warszawa Wawer, zostało założone w sierpniu 1991 r. na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr. 25783 dokonanego przez Urząd Dzielnicy Praga Południe w Warszawie.

Do podjęcia tej decyzji skłoniła mnie obserwacja gwałtownego rozwoju gospodarki wolnorynkowej w Polsce, rodzącego w sposób oczywisty zapotrzebowanie na profesjonalne usługi z zakresu księgowości i doradztwa podatkowego. Posiadane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe w zakresie ekonomii i finansów postanowiłam związać swoją przyszłość zawodową z tymi właśnie zagadnieniami. Wraz z rozwojem firmy zmieniała się jej struktura wewnętrzna i organizacja pracy. Właściwy dobór personelu, przejrzysty podział kompetencji, opracowanie i wdrożenie systemu stałego podnoszenia kwalifikacji, zapewnienie sprawnego przepływu informacji, elastyczność i optymalizacja świadczonych przez nas usług to podstawowe zasady, którymi kierujemy się aby spełnić żądania i wymagania Klientów.

 

Aby być profesjonalistami w swojej dziedzinie pracownicy mają obowiązek stałego podnoszenia kwalifikacji i aktualizacji wiedzy poprzez uczęszczanie na liczne kursy i szkolenia w zakresie:

– rachunkowość

– podatki

– kadry

– płace

– ZUS

– rozliczenia projektów unijnych

– szkolenia wewnętrzne.

Ponadto pracownicy mają zapewniony dostęp do fachowej literatury i specjalistycznych publikacji. Obok stałego doskonalenia wiedzy istotnym czynnikiem wspomagającym pracę doradcy podatkowego jest stała wymiana doświadczeń stąd decyzja wstąpienia do Stowarzyszenia Ekspertów Finansowych i Doradców Podatkowych, którego członkiem jestem od 1996 roku. Po 19 latach od rozpoczęcia działalności w zakresie doradztwa podatkowego mogę z zadowoleniem stwierdzić, że dokonałam trafnego wyboru drogi zawodowej.

Zaufało mi wiele firm polskich oraz z kapitałem zagranicznym powierzając mi swoje obowiązki, dlatego też każdego Klienta traktuję indywidualnie świadcząc swoje usługi

uczciwie, rzetelnie i dyskretnie. Pomimo dużego ryzyka, ciężkiej i mozolnej pracy, ciągłego braku czasu na realizację prywatnych zamierzeń, prowadzenie Biura Rachunkowego i wykonywanie zawodu doradcy podatkowego sprawia mi wiele satysfakcji i przynosi nowe, ciekawe doświadczenia jak też nowe wyzwania. Pokonywanie trudności, zazwyczaj powstających z powodu niejasności i braku jednolitej interpretacji przepisów prawa podatkowego, to dla mnie droga do stałego rozwoju i samorealizacji.

Zapraszamy firmy z całej Warszawy, a wygodą będzie lokalizacja: Warszawa Wawer, Praga Południe, Anin, Radość, Aleksandrów, Falenica, Międzylesie, Stara Miłosna, Wesoła, Michalin, Józefów, Otwock.

 

KWALIFIKACJE

DORADCY PODATKOWEGO NR.WPISU 00077

wydane przez Ministra Finansów dnia 26 maja 1997r.

USŁUGOWEGO PROWADZENIA KSIĄG RACHUNKOWYCH NR. 5341/97

wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 1997r.

CZŁONEK STOWARZYSZENIA EKSPERTÓW FINANSOWYCH I DORADCÓW PODATKOWYCH

od dnia 25 czerwca 1996r.

AKTUALIZACJA WIEDZY NA LICZNYCH SZKOLENIACH Z ZAKRESU PRZEPISÓW PRAWA PODATKOWEGO ORAZ RACHUNKOWOŚCI

 

ROZWIĄZANIA

WSPÓŁPRACA Z BIUREM

Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe oraz równie rzetelne rozliczenia finansowo-kadrowe, starannie prowadzona dokumentacja z zachowaniem poufności danych to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Dlatego też naszą uwagę w dużej mierze skupiamy na poprawności współpracy naszego Biura z Klientem, starając się w miarę możliwości usprawnić przebieg dokumentów pomiędzy nami a naszymi Klientami.

Dlatego też, po podpisaniu umowy z Biurem Klienci ograniczają się do dostarczenia dokumentów w uzgodnionym terminie (do dziesiątego dnia miesiąca, następującego po miesiącu którego dokumenty dotyczą), lub uzgadniają odbiór dokumentów przez naszego pracownika. Wówczas przekazujemy klientowi listę płac, dokumenty RMUA dla pracowników, przelewy na składki ZUS i podatek od wynagrodzenia (PIT-4), a na życzenie Klienta również deklaracje: ZUS i PIT-4.

Do 20-tego dnia każdego miesiąca księgujemy otrzymane dokumenty oraz sporządzamy odpowiednie rejestry podatkowe: Księgi Rachunkowe, Księgi Przychodów i Rozchodów, rejestry sprzedaży VAT, rejestry zakupów VAT, ewidencje środków trwałych, ewidencje wyposażenia; a na ich podstawie właściwe deklaracje, które dostarczamy do urzędów skarbowych.

Wszelkiego rodzaju wyjaśnienia dla Urzędów Skarbowych i ZUS prowadzimy na bieżąco, natomiast wyjaśnienia dla Klientów w zakresie sytuacji finansowej przedsiębiorstwa – po rozliczeniu każdego miesiąca lub na każde życzenie klienta.

Zakres świadczonych przez nas usług, jak też warunki ich wykonywania są zawsze optymalizowane tak, aby

spełnić żądania i wymagania Klientów. Podchodząc bardzo elastycznie do wymagań naszych Klientów zakres

usług dostosujemy do Państwa potrzeb.

W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług wprowadzamy system monitorowania – a co za tym idzie zwiększenie zadowolenia naszych Klientów w myśl zasady:

“Wysoka jakość za przystępną cenę”

Pragniemy ofiarować Państwu wysokiej jakości usługi w pełni Państwa satysfakcjonujące.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety i odesłanie jej w możliwie krótkim terminie na adres biuro@anpol.pl. Zapewniamy, że wypełniona ankieta będzie chroniona tajemnicą i wpłynie bezpośrednio do właściciela Biura – Anny Olszewskiej.

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u