“BLACH-DEK”

Dodaj |
  • O FIRMIE
  • ODDZIAŁY

Przedsiębiorstwo “BLACH-DEK” powstało w maju 1978 roku. Początkowo zakres działalności obejmował wyłącznie usługi w zakresie pokryć dachowych i prac blacharsko-dekarskich, stąd też wywodzi się nazwa firmy. Stopniowo zakres ten ulegał rozszerzeniu. Nowa sytuacja gospodarcza jaka nastała w latach dziewięćdziesiątych spowodowała przekształcenie firmy w wykonawcę wszechstronnych robót budowlanych.

W roku 2002 nastąpiło kolejne rozszerzenie zakresu usług. Zakład rozpoczął produkcję gotowych konstrukcji dachowych w oparciu o nowoczesny system prefabrykacji wiązarów z litego drewna łączonych na płytki kolczaste.

Ważnym działem naszej firmy jest też tartak produkujący drewno budowlane na potrzeby własne oraz dla Składu Drzewnego, w którym prowadzimy sprzedaż drewna.

Mamy bardzo dobrze rozwinięty sektor metalowy, produkujący na nasze potrzeby instalacje wentylacyjne, wkłady kominowe, rynny i rury spustowe oraz opierzenia dachowe.

Zakład jest wyposażony w nowoczesne maszyny, urządzenia i środki transportowe.

W chwili obecnej zatrudniamy ponad 60, odpowiednio wykwalifikowanych pracowników z pełnym wyposażeniem w podręczne narzędzia do wszystkich robót branży budowlanej. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą kierowniczą.

Przyjmujemy zlecenia na usługi projektowe budynków, hal przemysłowych, konstrukcji stalowych oraz drewnianych konstrukcji dachowych z zastosowaniem płytek kolczastych.

Działalność naszą prowadzimy na terenie kilkunastu województw. Większość zleceń zdobywamy w wyniku zwycięstw w przetargach. Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele kompleksowych zadań remontowo – budowlanych. Przedsiębiorstwo “BLACH-DEK” należy do przodujących średnich przedsiębiorstw na Ziemi Wolsztyńskiej. Zajmuje się rozwijaniem nowych technologii w branży budowlanej, metalowej, wykonawstwie fasad, a także instalacji wentylacyjnych.

W roku 2007 firma BLACH-DEK” powiększyła się o hurtownię pokryć dachowych, która oferuje szeroki wachlarz produktów związanych z ceramiką budowlaną, oknami dachowymi, systemami rynnowymi, izolacjami itp. Dzięki specjalizacji zapewniamy profesjonalną oraz kompletną obsługę inwestycji budowlanych.

W ciągu ponad 30 letniej działalności otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród pieczętujących najwyższą jakość i solidność naszych produktów oraz usług.

     

PRODUKCJA – WIĘCEJ

USŁUGI – WIĘCEJ

HANDEL – WIĘCEJ

Siedziba firmy – Wolsztyn, ul. Przemysłowa 7

BLACH-DEK – KONSTRUKCJE DREWNIANE

ul. Przemysłowa 7

64-200 Wolsztyn

woj. wielkopolskie

   

Siedziba firmy – Wolsztyn, ul. Przemysłowa 5 

BLACH-DEK – POKRYCIA DACHOWE

ul. Przemysłowa 5

64-200 Wolsztyn

woj. wielkopolskie

   

  


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u